Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція
Леся Українка, українська поетеса, письменниця, перекладач, культурний діяч

Український фехтувальник виграв Гран-прі сезону у Колумбії

29 травня, 2017 - 10:15
Фото з xsport.ua

Лідер національної збірної України Богдан Нікішин виграв останній Гран-прі сезону у Боготі (Колумбія).

Про це повідомляє XSPORT.

Українець спочатку виграв у напруженій боротьбі у американського фехтувальника Джейкоба Хойла, після переміг швейцарця Олександра Пітта, а в 1/8 - француза Олександра Бардене.

У чверть фіналі Нікішин переміг бронзового призера Олімпійських ігор в Лондоні Йінсуна Юнга з Південної Кореї, а у півфіналі - італійця Едуардо Мунцоне, який раніше виграв у другого номеру світового рейтингу Янніка Бореля з Франції.

У фіналі українець переміг 23-річного італійського шпажиста Марко Фікера з рахунком 7:3. За 7 секунд до кінця поєдинку Богдан завдав супернику назустріч чотири уколи поспіль і не дозволив італійцю завоювати друге золото в нинішньому сезоні.

Нагадаємо, на турнірі в Берні минулого року Богдан Нікішин завоював бронзову медаль.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!