Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Укрзалізниця не підвищуватиме ціну на пасажирські перевезення

29 червня, 2022 - 18:26
Фото Миколи Тимченка

"Укрзалізниця" підвищує тарифи на 70% на всі види вантажних перевезень, втім ціни на пасажирські перевезення рости не будуть.

Про це на брифінгу розповів голова УЗ Олександр Камишін, передає кореспондентка Суспільного.

"Пасажири подорожують в умовах війни, складно з авто, авіа транспортом, підняли на вантажне перевезення, щоб не допустити підняття на пасажирські", — говорить він.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що від початку повномасштабної агресії Росії вантажні перевезення скоротилися на 65,3%. Крім цього, майже 6 300 км колій було зруйновано. Водночас залізничники безоплатно евакуювали 3,7 млн пасажирів, перевезли близько 97 тис. тонн гуманітарної допомоги.

За його словами, уряд субсидує "Укрзалізницю" для того, щоб вона могла продовжувати виконувати свої гуманітарні та оборонні функції, втім наразі цих грошей недостатньо. Наразі щомісячні витрати підприємства сягають понад 7 млрд грн.

Саме тому Міністерство інфраструктури підтримало пропозицію працівників залізниці збільшити тарифи на вантажні перевезення. У компанії додають, що саме це дозволить стабілізувати фінансовий стан підприємства.

"Ми усвідомлюємо, що підняття тарифів матиме вплив на підприємства, які користуються залізницею для перевезення вантажів. Однак я впевнений, що бізнес, який орієнтований перш за все на зовнішні ринки, адаптує свою діяльність, так, як це робить вся країна в жорстких та несправедливих умовах російської агресії", — зазначив міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ