Оскільки українська нація кілька століть шукала свого визволення, остільки ми розцінюємо це як непереможне її бажання виявити й вичерпати своє національне офарблення.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

У передачі "Спокойной ночи, малыши" з'явиться персонаж Путіна

29 серпня, 2014 - 12:59

Президент Росії Володимир Путін запропонував авторам передачі "Спокойной ночи, малыши", що виходить на російському державному телеканалі, нового персонажа. Про це інформують РИАНовости.

Згідно з інформації, персонаж з'явиться у новому сезоні з жовтня цього року. Персонаж буде мешканцем чарівного лісу, його буде зроблено у форматі 3D.

За словами голови ради директорів компанії-виробника програми Олександра Мітрошенкова, це - "попадання в десятку".

"Ми почали працювати над пошуком нового лялькового персонажа давно, перебрали багато варіантів, але скажу чесно, ідея нового героя була підказана нашим президентом. Спочатку вона здалася трохи несподіваною, але коли ми уважно придивилися, зрозуміли, що це попадання в десятку! Новий герой з'явиться в кінці жовтня в ефірі передачі", - цитує його агенція.

Він також додав: "Через два тижні все дізнаються, що це за новий герой і, напевно, багатьом стане зрозуміло, яке відношення президент має до цієї історії".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РИАновости

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ