Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Канада надішле до України 39 сучасних броньованих авто

30 червня, 2022 - 19:46

Канада незабаром надішле до України 39 сучасних броньованих автомобілів для транспортування особового складу.

Про це із посиланням на слова прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо пише канадський суспільний мовник CBC News, передає Укрінформ.

«Канада працює над завершенням угоди про передачу Україні 39 броньованих бойових машин підтримки. Вони мали бути передані Збройним силам Канади й перебували у процесі доставки, однак натомість будуть перенаправлені», - йдеться у матеріалі.

Усі бронеавтомобілі будуть забезпечені сервісним обслуговуванням від канадського виробника.

«За даними джерела, очікується, що транспорт надійде на озброєння українських сил цього літа після короткого навчання (українських військових - ред.)», - стверджує CBC News.

Зазначається, що Україна також отримає від Канади шість камер високої роздільної здатності для використання на Байрактарах.

«Ця матеріальна допомога фактично вичерпає 500 млн дол., які канадський уряд виділив на постачання військового обладнання до України», - зауважує видання.

Трюдо пообіцяв якомога швидше поновити запаси Збройних сил Канади, які були передані Україні.

«Склади канадського війська будуть поповнені якомога швидше. Ми мусимо упевнитися, що чоловіки й жінки зі Збройних сил Канади мають обладнання, необхідне їм для продовження несення служби та за потреби посилення. Ми також усвідомлюємо, що наразі найкраще використання цих гаубиць, снайперських гвинтівок та іншого обладнання, яке ми надсилаємо до України, найліпше їх застосування для канадської безпеки й геополітичної стабільності - надати його українцям», - наголосив прем’єр-міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ