Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Презентація книги «Детокс» в колі друзів і партнерів газети «День»

На «Дні» осінньому» автори, партнери і меценати «Дня» привітали колектив із 25-річчям і виходом нової книги «Детокс»

Минулої п’ятниці в затишному дворику на Андріївському узвозі найближче коло прихильників «Дня», зокрема й Благодійний фонд сприяння ініціативам газети, зібралося на «Дні» осінньому», щоб відзначити 25-річчя видання і вихід нової важливої книги – «Детокс».

Вечір робили теплим невимушене спілкування, щирі спогади, небайдужі думки і відгуки, атмосфера вдячності і пам’яті (фоторепортаж із зустрічі див. за посиланням). Але так само – спрямованості в більш осмислене суспільством майбутнє, до появи якого «День» і ті, хто його підтримує, докладають максимум зусиль. І не планують зупинятися на цьому шляху.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Євгена Марчука – видатного державника, політика та громадського діяча, аналітика, чиї здібності могли свого часу кардинально змінити країну. Андрій СЕНЧЕНКО, громадський, політичний діяч, автор «Дня», висловлюючи свої співчуття, подякував головній редакторці газети Ларисі Івшині «за те, що не зупиняєтесь на цьому шляху очищення нашої держави і розбудови зовсім іншої України» і наголосив: «Наше з вами спільне завдання – бути не поряд, а разом на цьому шляху».

300x250 ad place
300x250 ad place

«МИ СТВОРИЛИ КОЛО ЛЮДЕЙ, ЯКІ НАМ ВІРЯТЬ»

«Наступного року виповниться 20 нашій першій книжці, «бабусі» книжкового газетного проєкту «Україна Incognita». І сьогодні вона найактивніше перевидається. Це говорить про те, що суспільство вчиться. І не треба цього соромитися. Насправді ми так само з кожною новою книгою стаємо на нову сходинку вище і бачимо горизонти нашої країни трошки іншими. Книга «Детокс» стала сходинкою після всіх попередніх. І в «Україні Incognita», і в книзі «Дві Русі», яка попередньо мала трошки іншу назву, в «Силі м’якого знака», в «Поверненні в Царгород», «Короні, або Спадщині Королівства Руського», книзі «Сестра моя, Софія…»  ці мотиви певною мірою вже звучали, але все одно точка збирання, синергія відбулася в книжці «Детокс». Мені здається, що той, хто уважно стежить за розвитком нашої Бібліотеки, бачить той шлях і долає його разом із нами. А хто не встиг, може приєднатися «по дорозі», – переконана Лариса Олексіївна.

Читайте також: Той, хто бачив війну

Вона подякувала за щирий порух зокрема й авторам нової книги, які охоче приєдналися до її створення, навіть не знаючи ще повністю її майбутньої композиції. «Багаторічна довіра – це велика цінність і великий капітал для газети «День». Ще один капітал – це коли ми оголошуємо передоплату на книгу, люди, які ще не знають, про що буде книга, не бачили її обкладинки, її замовляють задовго до виходу з друку. Думаю, що ми створили коло людей, які нам вірять. Це дуже велика цінність у країні, яка ще, м’яко кажучи, не в тому стані, щоб автоматично вірити всім у владі й навколо себе. В світі спокус, коли багатьох «розкладають», коли інститут репутації не працює, великої ваги набувають люди, які ставлять на справжні цінності. Такі люди в газеті «День» і навколо неї, такі люди її підтримують, і це є сенсом у нашому житті», – наголосила головна редакторка «Дня».

Delimiter 468x90 ad place

Останні відео

Всі відео

Останні новини

22 червня, 2024 субота

Бібліотека дня

Всі книги

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати