Перейти до основного вмісту

ВОНИ ПРО НАС

04 липня, 00:00
«Угоди, укладені з країнами третього світу, можуть спричиняти проблеми для тих, хто пропонує товар. Якщо казати про такі засекречені ринки, як Іран та Ірак, то тут можуть виникати труднощі навіть при невійськових угодах щодо ядерних електростанцій. Наприклад, Україна наприкінці березня відмовилася від проекту побудувати ядерну електростанцію в іранському Бушері, хоча, як зазначив міністр закордонних справ Геннадій Удовенко, це спричинить «величезні фінансові збитки...» Майже неминуче, що продаж зброї і товарів подвійного використання із країн СНД породжує масу звинувачень та спростувань, у яких ідеться про припинення поставок. Україна, колишній сателіт СНД, не стала спростовувати звинувачення про нелегальну торгівлю».
«Джейн’с Інтелідженс Рів’ю», 1 липня

«Діти, постраждалі від аварії на ЧАЕС, вперше бачать море — завдяки щиросердності людей з Іст-Йоркшира. Дев’ять українських дітей, від 9 до 13 років, які приїхали з Києва... протягом двох тижнів житимуть у родинах, насолоджуючися свіжим повітрям і здоровою їжею... Денис Поліщук, 13 років, та Олена Ольховик, 9 років, приїхали з Києва, де протягом трьох років після аварії ядерного реактора число захворювань на рак щитовидної залози та лейкемію зросло на 100 відсотків. Коротке двотижневе перебування на незабрудненій території — на кшталт Іст-Йоркшира — могло б подовжити життя дітей на п’ять років»
«Халл Дейлі Мейл», 27 червня

«У країнах Центральної та Східної Європи не продається й половини від тієї кількості «Кока-Коли», що її випускають у Євросоюзі. Приміром, середній мешканець України випиває за рік 25 баночок «Коли», у той час як у країнах ЄС спраглі випивають по 139 баночок. Проте «Кока-Кола» постійно збільшує свою частку на ринку цих країн і в них лишилося дуже мало місць, де ви не зможете знайти всюдисущу баночку «Коли». Приміром, в Україні 1995 року продалося 8 мільйонів баночок, 1996 року — 30 мільйонів, 1997 — 37 мільйонів, сума виторгу за цей період зросла з 12,7 млн. до 73,8 млн. британських фунтів».
«Індепендент», 28 червня
Переклад Наталі ВІКУЛІНОЇ, «День» 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати