Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Безпека міста»

У Херсоні активісти і патрульні поліцейські проведуть просвітницьку акцію
15 вересня, 11:23

Найближчими вихідними, під час святкування в Херсоні Дня міста, представники кількох місцевих громадських організацій спільно з працівниками патрульної поліції проведуть вуличну акцію «Безпека міста». Захід відбудеться 16 вересня на вул. Суворова.

Нагадаємо, протягом січня — квітня 2017 року ГО «Нова генерація» в партнерстві з п’ятьма організаціями за програмою проекту «Безпечне місто» провела перше дослідження оцінки безпеки міста мешканцями Херсона. Дослідження базувалось на інтерв’ю 34 учасників чотирьох фокус-груп: активістів, молоді, жінок і батьків дітей різного віку, на індивідуальному (face to face) опитуванні 300 осіб та онлайн-опитуванні 49 осіб. Одним із побажань учасників опитування стало ширше інформування населення про роботу патрульних. Саме тому організатори вирішили провести вуличну акцію, спрямовану на попередження злочинності, посилення правопорядку та місцевої безпеки.

У межах заходу учасники показуватимуть інформаційні ролики, розповсюджуватимуть пам’ятки з описом алгоритмів дій у п’яти небезпечних ситуаціях: ДТП, грабіж, крадіжка, шахрайство, домашнє насильство. Поліцейські та правозахисники надаватимуть городянам безкоштовну юридичну консультацію. Городянам покажуть інсталяцію «ГРАНІ», яка знайомить з реальними історіями постраждалих від торгівлі людьми, порадами щодо безпечного працевлаштування та подорожей, а також надасть номери гарячих ліній із протидії торгівлі людьми.

Під час акції також збиратимуть підписи щодо ініціювання громадських слухань з питання створення в місті кризового центру для жінок, які стали жертвами насильства в сім’ї, у межах громадянської кампанії «Херсон — територія, вільна від насильства». Щоб долучитися до збору підписів, організатори просять мати при собі документи, які посвідчують особу. Нагадаємо, Херсон залишається одним із небагатьох міст в Україні, де немає безпечного притулку для жінок, у якому можна було б отримати психологічну, юридичну та соціальну допомогу всім, хто цього потребує.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати