Будівельна експертиза стає інтелектуальним двигуном реформи галузі: група компаній Win Experts
Із перших днів діяльності, група компаній, що об'єдналась під назвою ТМ Win Experts, запропонувала новий інструментарій для всіх, хто працює у будівельній експертизі.
Дискусійним майданчиком для обговорення реформи будівельної галузі та проекту «Велике будівництво» став Всеукраїнський онлайн марафон «Стан та перспективи будівництва-2020».
Захід триває тиждень, відкритий для всіх, хто працює у сфері будівництва, а організувало його Міністерство розвитку громад та територій.
Win Experts організувала й модерувала у особі Віктора Лещинського , президента Національного експертно-будівельного альянсу України (НЕБАУ), третій день Всеукраїнського марафону.
«Будівельна експертиза: цікаві кейси» - так у Win Experts назвали панельну дискусію, яка стала найбільш рейтинговою, адже у ній взяло участь онлайн 800 осіб.
«Win experts – «експертиза, що перемагає!», команда, що ставить на меті
бути першою у впровадженні новацій, інтелектуальних продуктів, які наблизять вітчизняне будівництво до європейських і світових норм та стандартів», - каже Віктор ЛЕЩИНСЬКИЙ. Саме тому Win experts почала використовувати цифрові підписи й експертні висновки ( головні документи будівельної експертизи).
Win Experts почала впроваджувати практичний механізм перекладу експертних висновків в цифровий формат і систему захисту експертних висновків за допомогою унікальних DataMatrix кодів за технологією Blockchain.
У команді Win experts більше двохсот досвідчених фахівців, тут є неписане правило – бути обличчям до замовника, не бути байдужим і вирішувати всі проблеми клієнтів з проектною документацією.
На часі – встановлення й дотримання єдиних для всіх правил для експертних організацій, коли «сірі» експерти не матимуть змогу ставити підпис на проектах, що отримали у інших вимогу доопрацювання. Зробити ринок чесним і прозорим – значить зробити більш якісним і безпечним саме будівництво – переконані учасники дискусії Всеукраїнського марафону онлайн.
«Вища рада експертів, куди входить сім народних депутатів зараз працює над законодавчими ініціативами для впровадження БІМ, а наше завдання – взяти частку, що стосується безпосередньо ринку експертизи», - заявив Віктор Лещинський.
Аліна ВОРОШИЛО
Рубрика
День України