Чому стріляли в Дмитра Дворкіса?
Вчора о дев'ятій годині ранку в Вінниці скоєно замах на колишнього голову Вінницької облдержадміністрації Дмитра Дворкіса, внаслідок замаху Д.Дворкіс отримав поранення в шию. Зараз, за даними міліції, потерпілий перебуває в лікарні в задовільному стані. За словами першого заступника міністра внутрішніх справ Леоніда Бородича, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна, вбито охоронця-водія Д.Дворкіса, поранено його другого охоронця.
Дмитро Дворкіс, який, всупереч законодавству, тривалий час був одночасно мером Вінниці й депутатом Верховної Ради, 1999 року перейшов із об'єднання «Громада» в СДПУ(о). Напередодні президентських виборів, за рекомендацією цієї партії, його було призначено Леонідом Кучмою головою Вінницької облдержадміністрації. За цього, як зазначає Інтерфакс-Україна, СДПУ(о) взяла на себе відповідальність за ситуацію в регіоні після його призначення на цю посаду. Після першого туру, коли у Вінницькій області переміг лідер СПУ Олександр Мороз, Д.Дворкіса було звільнено з посади, згідно з поданою ним заявою.
Які мотиви замаху (політичні, економічні чи якісь інші), сподіваємося, встановить слідство. Поки що Леонід Бородич повідомив, що відпрацьовується «дуже багато» версій замаху, але поки міліція «не зупинилася на жодній узагальненій версії».
Випуск газети №:
№217, (1999)Рубрика
День України