Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Чому варто подаватися в ХІХ Літню школу журналістики газети «День»: відгуки випускників

23 липня, 12:30

За вже понад 20-річне існування Літня школа журналістики «Дня» отримала своєрідний «знак якості». Він — у відгуках її численних випускників (а за всі роки це вже майже тисяча людей), авторитетних лекторів та роботодавців і колег хлопців і дівчат, які здійснили «квантовий стрибок» у своєму журналістському та особистісному розвитку протягом місяця в колективі редакції газети «День». Тож дорогі друзі, студенти-журналісти, філологи, історики і не тільки, чекаємо на тебе, якщо:

• Ти хочеш збільшити багаж фундаментальних знань про журналістику, медіа та комунікації;

• Ти прагнеш опанувати практичні навички, що допоможуть розвиватися та досягати успіху у своїй професійній діяльності. У школі ми поговоримо про адвокування інтересів України, тонкощі роботи журналістів в зоні бойових дій і особистий практичний досвід, історичну свідомість і лідерську позицію, інформаційну війну і пропаганду та наближення перемоги України.

Серед наших спікерів - Ганна Гопко, Віталій Портніков, Лариса Івшина, Ігор Романенко, Андрій Цаплієнко, Анна Данильчук, Іван Капсамун, Людмила Немиря, Ольга Квасниця, Геннадій Друзенко.

10 онлайн-лекцій із топовими журналістами, експертами та активістами

Старт: 1 серпня 2023 року  Сертифікат про закінчення школи отримають усі студенти, що прослухають курс. Також у вас є унікальна можливість писати власні матеріали, публікуватись на наших майданчиках та отримувати за це бонуси!

Реєструйтесь за посиланням до 31 серпня.

Школа реалізується газетою “День” в партнерстві із Мережею захисту національних інтересів “АНТС” за сприяння «Інтерньюз-Україна».

Найкращий аргумент для зацікавлених — відгук безпосереднього учасника ЛШЖ. Пропонуємо вам думку випускниці Владислави ШЕВЧЕНКО:

— Мені пощастило бути учасницею Літньої школи журналістики «Дня». Спекотний та дощовий липень став своєрідним рубіконом, який розвернув моє життя на 180 градусів. Тоді я була сором’язливою першокурсницею, яка навчається на технічній спеціальності та лише марить журналістикою. Сьогодні ж я маю роботу своєї мрії та з легкістю підходжу до людини за коментарем чи інтерв’ю, тому що знаю, що питати.

Якщо ти, як і я у свій час, роздумуєш, чи подаватися, моя відповідь: так! Чому? Бо я бажаю, щоб «День» і надалі змінював життя людей на краще. Перед тобою відкриється новий, досі не знаний для тебе світ. А який саме, дізнайся сам.

Такої ж думки дотримується ще одна випускниця Літньої школи журналістики газети «День» 2016 року Марія Чадюк:

Літня школа газети «День» дає не просто інформацію, а компас до неї. В океані тем, джерел, ініціатив, часом складно зрозуміти, на чому варто сфокусуватися, що є пріоритетним, який аспект для представлення обрати. Адже це рішення вимагає візії, що буде важливим у наступні 5, 10 чи 50 років; в його основі не лише реакція на те, що відбувається нині, а й дії на випередження — а все це потребує стратегічного мислення.

До «Дня», мушу зізнатися, я рідко бачила його втілення, саме тому коли я прийшла в Літню школу, цей спосіб думання вразив мене найбільше. Наприклад, під час Школи ми обговорювали з лекторами, як знання історії допоможуть нам побудувати сильнішу державу. Тобто предметом розмови були не факти («Бібліотека Дня» зібрала багато з них, адже видання почало займатися історичною темою ще тоді, коли більшість медіа про це навіть не думали) і не руйнування міфів, нав’язаних нам Російською імперією (книги «Дня» вже давно розбили вщент ідеї про «колиску трьох братніх народів», бездержавність України та багато інших).

Ми говорили про творення нашого майбутнього на основі історичних знань; не деконструювання, а нарешті будування, і я вважаю, що це ставить планку набагато вище. Ідеї головного редактора «Дня» про «Україну як країну-трансформер», «Малі великі міста України» та багато інших — закладають фундамент для нового розуміння нашої країни й самих себе, а це — ключ до творення матеріалів, що рухають країну вперед. Тож якщо ви прагнете спрямувати свої зусилля на цілі, які важливі у довгостроковій перспективі, наповнитися новими смислами й ідеями-дороговказами — Літня школи газети «День» точно для вас!

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати