Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Для обміну на лоти благодійного аукціону

У харківській школі, де навчався Данило Дідик, розмалювали футболки
15 квітня, 11:20

Жовто-блакитний «чеширський кіт», гілки калини, патріотичні символи та сонячні написи — зображення нанесли на футболки діти харківської спеціалізованої школи №11. Рукотворні вироби приготували для обміну на лоти благодійного аукціону, який пройде в школі 22 квітня. Отримані гроші передадуть пораненим бійцям АТО. Лотами будуть речі відомих українських письменників, музикантів, спортсменів, які погодилися обміняти їх на унікальні футболки. Серед лотів будуть, наприклад, книги Жадана, Шкляра, Фоззі, речі харківських футболістів.

Про середню школу №11 в Харкові всі почули 22 лютого2015 року, коли під час патріотичній ході від вибуху загинув учень школи, 15-річний Данило Дідик. Даня пішов на громадський захід невипадково, бо любив Україну, кажуть сьогодні його однокласники, в його день народження 27 квітня тепер відзначають День Героя.

І цей аукціон придумали саме діти, які вчилися разом із Данилом. Ініціатором заходу став близький товариш загиблого Дані, 17-річний Ігор Уманський. Збір та передача коштів відбуватиметься через фонд «Відкриваючи серце», один із засновників якого — батько Дані, волонтер Андрій Дідик.

Ігор Уманський розказує, що всі заходи в школі напряму або опосередковано пов’язані з пам’яттю про Даню, який був справжнім патріотом. Волонтерка Альона Соловйова, другий засновник фонду «Відкриваючи серце», обіцяє, що зібрані кошти будуть передані через фонд пораненим, зокрема тим, які пережили ампутацію та проходять протезування — волонтерка відвідує бійців в шпиталі та знає про їхні потреби.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати