Перейти до основного вмісту

Дмитро Поляков готовий до матчу з Білоруссю

10 лютого, 00:00

— Дмитре, яким був цей рік?

— На жаль, травма спини не дозволяє мені регулярно брати участь у турнірах АТП. Я зіграв лише в одному «сателіті» — в Горлівці й виграв його. Виступаю за німецький клуб, там же треную юнаків.

— Однак, незважаючи на травми, клас залишається класом...

— Я спеціально готуюся до матчу. Проте зрозуміло, що головна постать, від якої величезною мірою залежить наш успіх, — це Андрій Медведєв. Ну а ми: Андрій Рибалко, Орест Терещук і я — будемо допомагати йому, як можемо.

— Ви виступаєте в ролі тренера команди. Хвилюєтеся?

— На мій погляд, від тренера не так уже й багато залежить. Усе вирішують гравці — їхня форма, настрiй на гру.

— Чи залишитеся ви й далі біля керма збірної?

— Як у нас часто буває, це поки що невідомо. От зіграємо матч, тоді й подивимося.

Сьогодні прилітає білоруська збірна, яка вибрала своїм штабом готель «Пролісок» у Святошині, можливо, в зв'язку з тим, що платити за це, за регламентом, гості повинні самі. А от проїзд наших гравців, добові, оренду кортів, прийом арбітрів, організацію реклами допомогли забезпечити організаторам турніру спонсори.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати