Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Доручення — «нульова толерантність до корупції»

У вівторок Петро Порошенко призначив заступником Секретаря Ради національної безпеки Сергія Кривоноса
13 березня, 11:45

12 березня Президент України Петро Порошенко підписав Указ про призначення полковника Сергія Кривоноса заступником Секретаря Ради національної безпеки та оборони України і вручив йому службове посвідчення.

«Дуже важлива ваша характеристика — це ваша абсолютна нетерпимість до корупції. І це моє президентське доручення — нульова толерантність до корупції, щоб ми рішучими діями захистили армію, захистили оборонний комплекс від будь-яких нападів або недовіри, — заявив Президент. — Я сьогодні прийняв рішення підписати Указ про призначення полковника Сергія Григоровича Кривоноса заступником Секретаря Ради Національної безпеки України. Буквально зараз є величезний суспільний запит на це призначення».

Важливою обставиною, яка стала предметом критики в соціальних мережах як самого Кривоноса, так і факту його призначення, є те, що він нещодавно відмовився брати участь у передвиборчих перегонах на користь Петра Порошенка. Багато хто в цьому вбачає технічний передвиборчий хід. Нещодавній корупційний скандал з «Укроборонпромом» пояснює акцент Президента на «нульовій толерантності до корупції». З іншого боку, Кривонос дійсно показав себе достойно на своїх військових посадах.

«Ми маємо зміцнити довіру суспільства і міжнародних партнерів до оборонного комплексу», — заявив Президент під час зустрічі з полковником Сергієм Кривоносом. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України на офіційному сайті.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати