Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Iз 1 червня

Учні закладів профосвіти можуть виходити на практичне навчання
26 травня, 20:09

Із 1 червня учні закладів профосвіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, можуть виходити на заняття, повідомляє Міністерство освіти і науки України, передає Інтерфакс-Україна. «Для випускників також зможуть організувати державну кваліфікаційну атестацію», — ідеться в повідомленні пресслужби Міносвіти.

Зазначається, що розпочати роботу зможуть заклади профосвіти лише тих регіонів, де місцева влада ухвалить рішення про послаблення карантину.

Крім того, директор установи має узгодити механізм роботи з місцевим управлінням освіти.

«Відвідувати профтехи учні зможуть, зокрема, для того, щоб скласти лабораторну роботу, пройти теми з виробничого навчання чи практики, відпрацювати водіння транспортного засобу тощо. Під час уроку в кабінеті мають перебувати не більше 10 осіб одночасно, а провітрювати приміщення необхідно буде щонайменше 15 хвилин перед і після кожного заняття»,— наголошують у міністерстві.

Зазначається, що адміністрація профтехзакладів має подбати про безпеку освітнього процесу, а саме: прибирання двічі на день, дезінфекція, інформування про необхідність регулярного миття рук із милом та використання захисної маски, заборона перебування у закладі сторонніх осіб, дотримання дистанції — розсадка по одному учню за партою, щоденний температурний скринінг працівників та учнів, інструктаж про симптоми хвороби та дії в разі зараження.

«Щоб уникнути скупчення учнів у закладі, адміністрація може змінювати графік освітнього процесу: розпочинати заняття в різний час, скоротити чи збільшити тривалість перерв, запланувати позмінне навчання тощо», — пояснюють у Міносвіти.

Водночас у відомстві рекомендують не застосовувати очне навчання без нагальної потреби та комбінувати його з дистанційним опануванням матеріалу.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати