Хто «відкрив» небо?
Чому прибуття представника Росії в Тристоронній контактній групі Бориса Гризлова втаємничене?![](/sites/default/files/main/articles/11012016/1grizli.jpg)
До Києва прибув представник Росії в Трьохсторонній контактній групі по врегулюванню ситуації на Донбасі Борис Гризлов. Спочатку громадяни помітили літак з Москви в Борисполі, який, як згодом вияснилось, належить до парку літаків російського президента. Далі в ЗМІ з’явилась інформація, що цим рейсом прилетів саме Гризлов. В любому випадку зовсім неясно як і хто міг дозволити посадку російському літаку в українському аеропорту, адже ще 25 листопада 2015 року прем’єр Арсеній Яценюк заявив, що Україна повністю закрила небо для всіх російських авіакомпаній. Офіційних пояснень щодо цього рейсу на вечір понеділка ще не було ні від МЗС, ні від Адміністрації Президента.
«В РОСІЇ БАГАТО ПОЛІТИЧНИХ ГАДАНЬ НА ЦЮ ТЕМУ»
Семен НОВОПРУДСЬКИЙ, незалежний журналіст, Москва:
— Дехто вбачає в цьому призначенні Гризлова спробу частини людей в Кремлі частково відсторонити або зменшити вплив на українську політику Москви Суркова. Про Гризлова можна говорити, що це людина, яка готова завжди транслювати любу точку зору, яку йому скажуть, і ніколи не веде самостійної політичної гри.
Мені здається, доволі дивною логіка вважати у зв’язку з цим призначенням, що Росія збільшує ступінь своєї участі в перемовинах.
Стосовно припущень про можливу зміну політики Путіна відносно розв’язання кризи на Донбасі, то багато чого буде залежати від зовнішньоекономічних факторів. Сам Путін не може змиритись з тим, що Україна незалежна країна.