Перейти до основного вмісту

Коротко / УКРАЇНА

31 жовтня, 00:00

СДПУ(о) — за громадський контроль над армією

Соціал-демократична партія України (об’єднана) «робить конкретні кроки» для посилення Громадського контролю за Збройними силами України. Про це голова СДПУ(о) Віктор МЕДВЕДЧУК повідомив журналістам після вчорашньої зустрічі з міністром закордонних справ Республіки Словенія Димитрієм Рупелем. В.Медведчук підкреслив, що проведення Громадського контролю за Збройними силами має бути не лише декларацією, але й конкретними діями, спрямованими на реформування Збройних сил. За словами голови СДПУ(о), він переконаний в необхідності здійснення дієвого контролю за ЗСУ «через відповідні правила, прийняті законодавчими актами», повідомило агентство УНІАН. В.Медведчук зазначив, що його партія «вже здійснює конкретні кроки» щодо посилення громадського контролю, зокрема, члени СДПУ(о) напрацьовують нову законодавчу базу для внесення змін до законів. За словами В.Медведчука, ці зміни дозволять створити належні умови для українських громадян не тільки під час несення служби в ЗСУ, але й після неї.

Українсько-російський бізнес-форум пройде в Харкові

Майбутній українсько-російський бізнес-форум з участю президентів Леоніда Кучми та Володимира Путіна, який відбудеться в Харкові, обов’язково принесе позитивні результати для регіону, в цьому переконаний глава Харківської облдержадміністрації Євген Кушнарьов. Він заявив, що чекає підписання на зустрічі нових контрактів між харківськими підприємствами та російськими партнерами, а також надходження інвестицій у розвиток виробництва в регіоні. За словами Є.Кушнарьова, бізнес-форум сприятиме «просуванню нашої продукції на російський ринок, надходженню інвестицій, можливо, через створення спільних підприємств або спільних проектів». «Ми готуємо дуже серйозні, аргументовані, прораховані пропозиції російській стороні щодо створення потужних спільних проектів», — підкреслив глава облдержадміністрації, додавши, що йдеться, зокрема, про такі підприємства, як авіаційний, тракторний і підшипниковий заводи, «Турбоатом», завод ім. Малишева, підприємства електротехнічної галузі. Найвірогіднішими партнерами для регіону, на думку Є.Кушнарьова, є російський капітал, а також капітали інших найближчих країн, «чиє становище близьке до сьогоднішнього становища економіки України». Остаточну дату проведення бізнес-форуму в Харкові поки що не визначено. Відомо, що зустріч ділових кіл України й Росії з участю глав обох держав відбудеться в третій декаді листопада, інформує Інтерфакс-Україна.

Хмельниччина переживає інформаційний голод

Наразі аж гарячі телефони Хмельницького обласного радіотелепередавального центру (ОРТПЦ). Обурені слухачі та глядачі запитують, що сталося в ефірі. «Звертаються з міст і сіл: радіо мовчить, телевізор нічого не показує. Громадяни залишилися без інформації про події у країні та світі», — повідомив для «Дня» директор ОРТПЦ Володимир Гармасар. Він співчуває селянам, які не бачили пристрасті, що кипіли у парламенті довкола Земельного кодексу. Були вони позбавлені і задоволення послухати «Сім днів». Не відають, як ведеться американським безробітним в умовах біологічного терору. Стали заручниками інформаційного терору місцевого значення, до якого спричинили банальні борги. «Після четвертого попередження енергетики вдалися до крайнього заходу — відключили ОРТПЦ від мережі. За вже спожитий енергоресурс заборгували 70 тисяч гривень», — продовжив Володимир Гармасар. Якщо «Інтер», «1+1», інші приватні канали і компанії розраховуються за передачу сигналу справно, то з Національною радіокомпанією і Національною телекомпанією «не робота, а біда: вони заборгували 3,8 мільйона гривень, з яких 2,4 мільйона — борги минулих років», повiдомляє Михайло ВАСИЛЕВСЬКИЙ, «День».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати