Перейти до основного вмісту

Коротко / УКРАЇНА

03 жовтня, 00:00

Парламентарії заслухають iнформацiю Юрія Кравченка у справі Георгія Гонгадзе 6 жовтня

Таке рішення було прийняте вчора учасниками наради лідерів парламентських фракцій і груп у керівництва Верховної Ради, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

На сьогоднішній день пошуки зниклого журналіста як і раніше безуспішні. Вчора, в інтерв’ю агентству УНІАН редактор Iнтернет-газети «Українська правда» Олена Притула повідомила, що вважає малоймовірною інформацію про те, що Георгій Гонгадзе живий і перебуває за кордоном (інформація про це, а також про те, що зі зниклим журналістом можна зв’язатися по мобільному телефону, була надана невідомим газеті «Факты и комментарии»). Олена Притула висловила припущення, що подібну інформацію могла розповсюдити міліція, «щоб розширити коло знайомих, які можуть йому подзвонити». За словами Олени Притули, вона дзвонила Георгієві на мобільний телефон, однак він не відповідає. Крім того, Олена Притула підтвердила інформацію про включення її до складу слідчо-оперативної групи, що займається розслідуванням справи Гонгадзе. І хоч Олена Притула поки не знає, яку конкретно роль їй доведеться виконувати, але вона готова зробити все, щоб допомогти в пошуках Георгія Гонгадзе». Проте, як повідомила Олена Притула кореспонденту «Дня», за станом на денний час понеділка, до якої-небудь діяльності в складі слідчо-оперативної групи її не залучали.

Тонну зерна запропонував кооператив за спіймання злодіїв-«металістів»

Триста шістдесят кілометрів дротiв електромереж було викрадено тільки в нинішньому році на Рiвненщинi. Масштаб крадіжок викликав до життя нові форми боротьби зі злодіями. В одному з сільськогосподарських кооперативів у Дубенському районі вирішили виділити для упіймання зловмисників премію в розмірі тонни зерна. Подібну щедрість можна пояснити, бо внаслідок дій злодіїв-«металістів», які викрали три кілометри алюмінієвих дротів, опинилася без струму тваринницька ферма кооперативу. Якщо крадіжки кольорових металів в області будуть продовжуватися такими ж темпами, то оригінальний спосіб виявлення зловмисників може стати вельми популярним серед керівників потерпілих підприємств, повідомляє Володимир КОНЄВ , «День».

Спецприз «Дня» поїхав до Москви

«Хай живе режисура!» — під таким девізом пройшов III Міжнародний студентський фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Фаст- Фест Уїкенд», організований творчим об’єднанням «Майстерня» за підтримки Міністерства культури та мистецтв України і нечисленних, на жаль, спонсорів. На три дні, з 29 вересня по 1 жовтня, до табору відпочинку «Каштан», що в Кончі-Заспі, з’їхалися представники 9 кіношкіл — щоб поспілкуватися, налагодити творчі контакти, і, звичайно, представити свої роботи. Брали участь у фестивалі три українськi кіношколи (кафедра телебачення Київського національного університету культури та мистецтв, кінофакультет Київського державного інституту театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого і кафедра телережисури Харківської академії культури), ВДІК (Росія), кафедра телережисури Білоруської академії мистецтв, а також кіношколи Литви, Грузії, Вірменії та Угорщини. Головний приз фестивалю «Золотий шпак» присуджувався у п’яти номінаціях. Окрім того, організатори «Фаст-Фест Уїкенду» заснували спеціальні почесні премії: імені Віктора Кісіна — за кращу режисуру, імені Вілена Калюти — за кращу операторську роботу, імені Сергія Іванова — за кращу акторську роботу, імені Юріса Поднієкса — за кращий фільм молодіжної тематики. «Золотого шпака» за кращу відеопрограму завоювали представники Білорусі, а найбільший урожай індивідуальних нагород зібрали студенти Київського національного університету культури та мистецтв. А спеціальний приз «Дня» за кращий фільм соціальної тематики — електронна бібліотека нашої газети за 1997-1999 роки на 5 CD-ROM’ах —поїхав до Москви. Його володарем став студент ВДІКу Федір Кудряшов, який представив на фестивалі роботу «Нульовий кілометр». Більш докладний репортаж про «Фаст-Фест Уїкенд» читайте в п’ятничному випуску «Дня».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати