Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Львів» потрібен Львову!

У місті триває фотопроект на підтримку відновлення кінотеатру
16 березня, 11:26
ФОТО СПІЛЬНОТИ «ЗАЙНЯТИ КІНОТЕАТР «ЛЬВІВ»

Для участі у проекті львів’ян закликають роздрукувати текст «Поверніть нам кіноеатр «Львів» та зробити фото й опублікувати його на своїй «фейсбук»-сторінці або сторінці спільноти «Зайняти кінотеатр «Львів».

До 20 березня керівництвом комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради оголошено конкурс проектiв перетворення кінотеатру. Кінотеатр поки що працює, проте потребує термінового ремонту — зараз він на балансі обласної ради, але депутати кажуть, що не можуть самотужки покрити витрати на реставрацію будівлі.

Ініціативна група «Поверніть нам Львів» розробила концепцію культурно-соціального осередку на базі кінотеатру, який включатиме кіношколу, анімаційно-навчальний центр для дітей та коворкінг. «Ми вже давно задумувались про необхідність привернення уваги до проблеми кінотеатру і вирішили зробити це у вигляді фотопроекту», — розповідає представниця ініціативи «Поверніть нам Львів» Олександра Ковальчук. «На жаль, у наш час немає державної підтримки існування кінотеатрів і некомерційні кінотеатри привертають увагу переважно зацікавлених у них як у нерухомості суб’єктів; немає системи роботи з комунальними кінотеатрами та просування їх для створення культурного простору та підтримки розвитку українського кіно, тому вони занепадають, — продовжує Олександра, — У той час як кінотеатри типу «Львів» могли би стати такими, що орієнтуються на глядача. Необхідно силами громадськості довести, що кінотеатр «Львів» потрібен Львову».

Комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової розглядатиме всі пропозиції проектів з відновлення кінотеатру. Громадські організації можуть запропонувати свою концепцію до 20 березня, після цього облрада ухвалить рішення.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати