Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Львівський оборонний кластер та Інститут міста пошили та передали для ЗСУ 80 тисяч бронежилетів

11 серпня, 12:21

Йдеться про бронежилети 4-го класу захисту для військовослужбовців. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради. Ідеться також про те, що Міністерство оборони визначило ЛОК основним координатором волонтерського руху з виробництва бронежилетів на час війни. Щодня у виробництві задіяно близько тисячі людей і що, завдяки злагодженій роботі, вдалося вийти на суттєві потужності – 1500 одиниць на добу.
«На початку війни, у лютому, працівники ліцензованого підрядника Міноборони України – Харківського заводу засобів індивідуального захисту  перелокувалися до Львова, аби перезапустити виробництво бронежилетів, тактичного оснащення, уніформи для української армії», – зазначено, зокрема, у повідомленні.
«Ми розуміли, що на початок повномасштабної війни в Україні був суттєвий брак бронежилетів, – говорить голова правління Львівського оборонного кластеру Максим Плєхов. – Тому вирішили створити великий волонтерський проєкт, маючи знання, технології, базову команду та контакти деяких підприємств по Україні, де залишились матеріали. Ми справді вдячні львів’янам, які нас прийняли і допомогли створити Львівський оборонний кластер. До ініціативи підключилось дуже багато людей – місцева бізнес-спільнота, виробничі підприємства. Так ми створили велику спільноту професійного волонтерства».

Перед новоствореним об’єднанням постали не тільки виробничі, а й організаційні задачі – прийом донорських коштів українських і закордонних благодійників, контрактування сировини, адміністрування договорів з підрядниками. Значну частину менеджменту взяла на себе Львівська комунальна установа «Інститут міста».
«Маємо понад 10-річний досвід реалізації підтримки стратегічного розвитку Львова, – розповідає заступник директора центру стратегічного планування КУ «Інститут міста» Максим Терлецький. – Втім, з 24 лютого перед нашою організацією постало питання не стільки стратегічного розвитку, скільки допомоги з кризовим менеджментом та викликами. Вже в березні зустрілись із колегами зі Львівського оборонного кластеру і взяли на себе організацію  процесів зі створення бронежилету, зокрема – отримання донорських коштів, закупівлі матеріалів, оплати всіх послуг організаціям, які залучені до процесу. Також оформляємо документацію на запити, які надходять від ЗСУ. Сподіваємось, вже скоро вдасться досягнути показника 100 тис. бронежилетів. Готові й далі долучатись, забезпечуючи, зокрема, роль Львова у процесах захисту оборони України».

Фото Львівської міської ради (Роман КАЙМАН)

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати