Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Лише паспорт громадянина України

Знадобиться внутрішньо переселеним особам для зміни виборчої адреси
08 вересня, 09:28

Для зміни виборчої адреси внутрішньо переселеним особам потрібен лише паспорт громадянина України, повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Щоб проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, треба до 10 вересня 2020 року подати відповідну заяву про зміну виборчої адреси. Заяву про зміну або визначення своєї виборчої адреси за місцем фактичного проживання можна подати в паперовій або електронній формі. Внутрішньо переміщеним особам жодних документів, що підтверджують місце фактичного проживання виборця, додавати до заяви не потрібно», — ідеться в повідомленні прес-служби міністерства, передає Інтерфакс-Україна.

У Мінреінтеграції нагадують, що ще одна новація Виборчого кодексу — можливість визначити свою виборчу адресу, якщо немає зареєстрованого місця проживання.

«Наприклад, це молоді люди з тимчасово окупованої території, які були зареєстровані в гуртожитку свого навчального закладу, а після завершення були «виписані» звідти й не можуть поставити собі позначку про реєстрацію в окупованих частинах Донецької та Луганської областей та АР Крим», — зазначають у відомстві.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати