Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Миколаївські десантники стали людиною року в Миколаєві

05 березня, 18:34

У Миколаєві нагородили переможців програми «Городянин року 2014»-«Людина року 2014». Переможців було визначено за 16 номінаціями.

Член оргкомітету? керівник «Наваль-Експерт» Леонід Белокінь розповів: «Щороку ми за допомогою двох етапів опитування визначаємо городян року в різних номінаціях і цей рік не став винятком, хоча були великі сумніви, але ми опитали наших експертів, а це більше шестисот миколаївців, журналістів, провідних фахівців у різних галузях науки, освіти, в медицині».

Особливістю цьогорічної програми стали нові номінації, які виникли з огляду на військові дії на Донбасі. Зокрема було введено номінації «Допомога українській армії» та «Захисники Батьківщини». Перемогу в номінації «Захисники Батьківщини» отримали особові склади 79 ОАЕРМБр, 145-го ремонтно-відновлювального полку озброєння ЗСУ, 19-й окремий мотопіхотний батальйон, 36-а окрема бригада берегової оборони, 1-й окремий батальйон морської піхоти, 501-1 окремий батальйон морської піхоти, батальйон патрульної служби особового призначення «Миколаїв» УМВС України в Миколаївській області та полк Національної Гвардії України ВЧ3039. В номінації «Допомога українській армії» перемогли відомі волонтери Юрій Бірюков та Давид Арахамія, а також генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський, в.о. директора Миколаївського бронетанкового заводу Олександр Швець та директор МТРЗ Вячеслав Сімченко.

У номінації «ЗМІ: телебачення» перемогу одержав генеральний продюсер телеканалу ТАК TV, директор Коледжу преси та телебачення Гліб Головченко:   «Я думаю, що це, насамперед, визнання нашими телеглядачами тієї роботи, яку ми ведемо. Телебачення - це робота командна, тому що для того, щоб вийти в ефір, працює колосальна кількість людей. Унікальність нашого телебачення в тому, що його роблять студенти, інтерни Коледжу преси та телебачення, і в цьому їм допомагають одні з кращих викладачів в країні. Таке визнання від миколаївців – дуже почесна нагорода для всієї нашої команди».

Визначним стало і голосування експертів за переможця в номінації «Наука і вища школа». Перемогу отримав Олександр Смирнов, старший викладач Миколаївського національного університету ім. В.А. Сухомлинського, археолог, який захищає країну в зоні АТО в лавах української армії: «Особисто для мене це визнання роботи нашої археологічної та історичної групи, всього нашого інституту. Це визнання того, що майбутнє дуже важко будувати без знання нашого минулого», - зазначив Олександр.

Також було нагороджено переможців у номінаціях «Культура», «Мистецтво», «Середня школа», «Охорона здоров’я», «Фізкультура і спорт», «Промисловість», «Підприємництво», «Благодійність», «Будівництво», «Надія року», «Меценат року».

Юрій Гранатуров, міський голова м. Миколаєва: «Список переможців визначали експерти, миколаївці. Назвали тих людей і ті колективи, які є кращими. Сьогодні нагородження відбувається більш патріотично, сплачено, і відповідає сьогоднішнім реаліям в тому числі і тим, на жаль, трагічним подіям, які відбуваються на сході нашої країни, у нас з'явилися нові герої, у нас повертається престиж професії захисника вітчизни - це дуже знаково».

Переможцями у номінації «Людина року – 2014» став особовий склад 79-ї окремої аеромобільної бригади – за їх героїзм і мужність, проявлений в ході бойових дій по захисту незалежності і територіальної цілісності України. Зал теплими оплесками вітав героїв.

Полковник Іван Савка, заступник командира 79-ї окремої аеромобільної бригади, зауважив: «Для мене це довіра народу України, довіра миколаївців до нашої миколаївської 79-ї аеромобільної бригади. Тому що з любов’ю в серці ми знаємо одне: коли ми находимося на передовій - ми захищаємо свою сім’ю, нашу рідну домівку, яка зветься Україна. Це найвища нагорода для всього особового складу 79 аеромобільної бригади».

народний депутат України Тарас Кремінь вважає: «Насправді миколаївці повинні знати своїх перших осіб у волонтерстві, у благодійництві. А сьогодні, коли іде надзвичайно страшна війна на сході країни, кожен із нас повинен знати своїх справжніх героїв в обличчя. Не всі з них повернулися, але хвала і честь нашим безстрашним воїнам -кіборгам, 79й бригаді, усім тим, хто їх підтримував і буде підтримувати. І звичайно нашим миколаївцям, які зберегли, захистили мир у нашому місті.»

Програма «Городянин року»-«Людина року» існує з 1996 року. За цей час переможцями в ній стали сотні миколаївців, які зробили значний внесок у розвиток різних галузей житті не тільки Миколаєва, але й всієї України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати