Шість голів як заявку на чемпіонство

Зробила молодіжна збірна України у Новій Зеландії
03 червня, 09:41
ФОТО З САЙТА FIFA.COM

Учора завершився матч 2-го туру молодіжного Чемпіонату світу (U-20) з футболу, в якому збірна України перемогла команду М’янми з розгромним рахунком 6:0. Цікаво, що суперник молодих українській футболістів на достойному рівних протримався увесь перший тайм, але вже на початку другого тактична перевага наших гравців реалізувалася у вигляді забитих голів. Як повідомляє офіційний сайт ФІФА, рахунок у грі на 51-й хвилині відкрив Роман Яремчук, а вже за три хвилини Валерій Лучкевич подвоїв перевагу української збірної. Далі забивали: Віктор Коваленко (57 хв.), Едуард Соболь (68 хв.), Артем Бесєдін (71 хв.) та знову Віктор Коваленко (77 хв.). Нагадаємо, що напередодні, 30 травня, національна молодіжна збірна України зіграла у нулеву нічию з господарями змагань збірною Нової Зеландії. Таким чином, на даний момент на рахунку збірної України чотири очки й вона займає другу сходинку в групі «А». Матч 3-го заключного туру групового етапу наші футболісти проведуть 5 червня з лідером свого «квартету» командою зі США. Однак вже після розгромної перемоги над командою М’янми збірну України відомі світові спортивні  інтернет-ресурси почали називати цьогорічним фаворитом Чемпіонату світу.