У Дніпропетровську обиратимуть двох мерів. Студентського і справжнього
Зараз, продовжив він, у місті відчувається кадровий голод на управлінців. Часто буває важко знайти не тільки рядових працівників для управлінь міськвиконкому, а й навіть гідні кандидатури на керівні посади. Причина тому — низька зарплата держслужбовців. А тому укомплектувати органи влади компетентними людьми вдається лише на 70—80%. Вихід Іван Куличенко бачить у підготовці управлінських кадрів у вузах і стажуванні студентів у місцевих органах влади — в комунальній, будівельній та інших сферах.
Окрім можливості «покермувати» владою, батьки міста збираються запропонувати студентам і ряд привабливих починів. Наприклад, конкурси на кращий гуртожиток або кращу студентську кімнату і нагородити переможців меблями та телевізорами. Залучити студентів- дипломників до розробки проектів розв'язання комунальних проблем — очищення води, реконструкції мостів, дорожнього будівництва. Запровадити іменні стипендії для відмінників. Заохочувати розвиток студентської самодіяльності.
До речі, Іван Куличенко не виключив можливості того, що вибори студентського мера і справжнього міського голови можуть пройти в Дніпропетровську паралельно. І ця свіжа ідея, як можна припустити, вже напевно забезпечить стовідсоткову явку студентів до урн для голосування.
Вадим РИЖКОВ, «День»
Думку читачки з Харкова Олени Петрової про роль молодi як «двигуна» в формуваннi української полiтичної науки читайте на стор. "Подробиці"
Випуск газети №:
№213, (1999)Рубрика
День України