Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Відпочинок — для впевненості

У Вінниці для дітей з інвалідністю організували інклюзивний табір
07 червня, 11:19

Центр соціально-психологічної реабілітації «Гармонія» зібрав дітей, які мають інвалідність, та їхніх батьків на літній відпочинок. До їхніх послуг практикуючі психологи, вихователі та реабілітологи, які працюють за міжнародними програмами. Щодня для дітей і дорослих проводять бесіди на теми особистісного розвитку та постановки цілей, щоби ті змогли бути більш впевненими в собі. Крім цього, організовують майстер-класи і творчі майстерні, де діти зможуть спробувати свої сили в різних театральних ролях.

«Літній табір на базі центру ми започаткували торік, цього року вирішили продовжити, оскільки отримали чимало схвальних відгуків від відвідувачів, — коментує менеджерка з комунікацій Центр соціально-психологічної реабілітації «Гармонія» Катерина ФРАНЧУК. — Беремо діток, які мають порушення опорно-рухового апарату. Більшість із них — клієнти нашого закладу. Якщо є бажання в інших дітей долучитися до табору, вони можуть заповнити спеціальну аплікаційну форму. Наразі в таборі відпочивають дев’ятеро дорослих і стільки ж дітей. Ще одну зміну за наявності коштів спробуємо провести у серпні».

Після завершення інклюзивного табору для дітей та їхніх батьків центр «Гармонія» розпочне підготовку до проведення «Школи рівних можливостей» для молоді, яка стартує за два тижні. У програмі — навчальні та практичні тренінги, головна мета яких — показати людям з інвалідністю, що навіть на візку можна зробити своє життя повноцінним і ні від кого не залежати.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати