Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Волонтери привезли медикам, що рятують наших захисників, дві машини квітів

24 серпня, 17:19

200 букетів у патріотичних кольорах подарували волонтери Благодійного фонду «Трушна перемога» медикам, що надають допомогу українським захисникам.

З нагоди Дня Незалежності цілу машину квітів від маркету True love* привезли команді медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри», заснованому у 2014 році Яною Зінкевич.

«Щодня починаючи з 2014 року, хлопці й дівчата ризикуючи власним життям, працюють у гарячих точках: допомагають пораненим на полі бою, евакуюють їх до госпіталів, допомагають в реабілітації поранених, а також доставляють загиблих по країні до місця поховання, - розповідає співзасновник БФ «Трушна перемога» Андрій Потійко. - Величезний внесок відважних парамедиків у нашу боротьбу проти рашизму важко переоцінити. Величезна їм шана і повага».

Ще один автомобіль з жовто-блакитними оберемками волонтери привезли медикам Центру інноваційних медичних технологій під керівництвом Івана Тодурова. До привітання приєдналась співачка й телеведуча Таня ЛІ.

«Низький уклін вам за те, що з перших днів російського вторгнення розгорнули на базі свого закладу госпіталь для наших поранених захисників. Ваша служба в тилу надзвичайно важлива, і напередодні Дня незалежності дозвольте подякувати вам за вірність клятві Гіпократа й за відданість своїй справі», - звернулась до лікарів співачка.

Нагадаємо, нещодавно БФ «Трушна перемога» передав ЦІМТу спеціалізовану швидку для перевезення поранених на далекі відстані.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати