Перейти до основного вмісту

Вулиці відкритих колодязів

29 серпня, 00:00

Ще 25 серпня пішов з дому, та тільки сьогодні, може, повернеться 39-річний Ю. з Хмельницького. Його міський пішохiдний маршрут, в який вирушив о п’ятій ранку, несподівано перервався. «Бідолашний упав у відкритий колодязь на вулиці Кам’янецькій. Його доставили до лікарні. Діагноз: струс головного мозку», — повідомила для «Дня» статистик міської станції швидкої допомоги Ілона Житомирська.

У департаменті житлово- комунального господарства міськвиконкому погодилися, що відкриті колодязі — то «справжнє лихо обласного центру, бо крадуть кришки у масовому порядку». З каналізаційних, водовідних, інших підземних споруд. Результати розкрадання вельми плачевні. Хмельницький ще не забув як на проспекті Миру батько гуляв з дитиною — кинувся: де ж хлопчик? Сусіди викликали пожежних, аби ті визволили з цієї пастки і дитину, і батька. Глибина колодязя — аж 5 метрів. А то якось автомобіль БМВ на вулиці Прибузькій в’їхав у відкритий колодязь. Водій іномарки опинився в реанімації.

«З цього актуального питання засідав штаб. Перед підприємствами, які утримують підземні споруди, поставили вимогу, щоб замість украдених встановлювали нові кришки. Та не накупляться ж. За одну кришку треба віддати до 200 грн.», — продовжили у департаменті житлово-комунального господарства. Запевнили, що дали завдання винахідникам і раціоналізаторам — протиставити розкрадачам плід своєї творчої думки. Аби розкрадачі навіть бульдозером не змогли зрушити з місця кришку. Зуміли ж, мовляв, зробити урни для сміття, що прикручуються до електростовпів. Естетично й надійно — хіба що разом з опорою вкрадуть...

Кому «зобов’язані» громадянин Ю. за струс головного мозку і такі ж постраждалі, як він? Украдені кришки можна виявити як на пунктах приймання вторсировини, так і на подвір’ях індивідуальних забудовників, які облаштовують сантехнічні споруди своїх домоволодінь.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати