Перейти до основного вмісту

«Життя в стилі «ЕКО»

У чому його принади, розповість новий випуск «Маршруту №1»
04 липня, 19:34

«У наших особливих умовах життя в стилі еко — це наскрізна ідея. Різним етапам розвитку держави відповідають різні акценти. Зараз у нас екологічне мислення, «екологічна дія», екологічно «чисті» газети, екологією «ангажовані діячі» — перша потреба, — пише у своїй колонці з чудовою назвою «Головне... щоб пташкам не перехотілося жити поруч із нами» головний редактор Лариса ІВШИНА. Власне, приклади такого мислення і дії команда глянцю й зібрала під обкладинкою свіжого випуску.

Про те, як повага до природи стала принципом державної політики та суспільної свідомості, в ексклюзивному інтерв’ю розповідає Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Сумі ШІГЕКІ. Про принципи екоосвіти — фахівець з альтернативної освіти, співзасновниця DEC Education Наталя ТАРЧЕНКО. Про те, як творити екологічний одяг та аксесуари — засновниця бренду «Зерно» Христина ПАТИК. Про екотуризм — відома організаторка екскурсій і турів Україною та Києвом Наталія ГОРБАЧОВА. А крім того, в номері — репортаж із найбільшого регіонального ландшафтного парку України, поради, як зробити свій побут дружнім до довкілля, пропозиції «відпустки вихідного дня» та багато інших яскравих цікавинок. «Я — людина Землі. І моя хата — не скраю», — твердить Христина Патик. Сподіваємося, «Маршрут №1. Життя в стилі «ЕКО» переконає в цьому і вас.

Замовляйте свіжий «Маршрут №1» у магазині на сайті «Дня» чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23 або ж дочекайтесь п’ятниці, щоб придбати його в кіоску преси.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати