Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Четвертий міжнародний бізнес-форум з питань України

Київ і Торонто інтенсифікують торговельні та інвестиційні відносини
12 травня, 10:44

З метою збільшення експорту з України до Канади та інвестицій із Канади до України протягом п’яти років Конференційною радою Канади і Канадсько-Українською торговою палатою за фінансування уряду Канади в Україні впроваджуватиметься проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS).

Про це говорила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України — Торгового представника України Наталія Микольська під час спільного брифінгу з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Мінекономрозвитку стане ключовим українським партнером у реалізації цього проекту.

Канадсько-український бізнес-форум, який відбудеться в місті Торонто 20—21 червня 2016 року, стане першою офіційною подією в межах проекту CUTIS. Наталія Микольська анонсувала виступи представників уряду обох країн та керівників бізнес-компаній із України та Канади на пленарних сесіях форуму, які доповідатимуть про проведення економічних реформ, інвестиційний та приватизаційний потенціал і можливості співпраці з Україною. Очікується, що участь у форумі візьмуть близько 350 делегатів.

«Основним завданням цього форуму буде подолання стереотипів про Україну та привернення уваги інвесторів до вітчизняного ринку. Це цільові зустрічі та зустрічі з інвесторами, які розглядають збільшення інвестиційного портфеля в Україну або з інвесторами, які стоять на порозі прийняття рішення, і наше завдання полягає в тому, щоб це рішення було позитивним», — наголосила Наталія Микольська.

Так, на перший день форуму заплановано панельні дискусії на тему інвестиційних та бізнесових можливостей в Україні, зокрема потенціалу розвитку сектору інформаційних технологій, сільського господарства й харчових технологій, енергоефективності та енергозбереження, інфраструктури і логістики. Продовжиться захід індивідуальними зустрічами між українськими й канадськими компаніями, зацікавленими в налагодженні співпраці та розвитку спільних проектів. Українським компаніям буде надано можливість представити свою продукцію та послуги за програмою інтерактивної виставки «Зроблено в Україні». На наступний день форуму для учасників заплановано навчальні візити до кількох центрів кращих практик Канади. Мінекономрозвитку представить Україну як нового, перспективного і надійного партнера для канадського бізнесу.

Бізнес-форум у Канаді стане четвертим у серії міжнародних бізнес-форумів, проведених у США, Німеччині та Нідерландах.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати