Перейти до основного вмісту

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

12 січня, 00:00

Українські меблі починають експансію на ринки Чехії та Великої Британії

2010 року найбільша в Україні меблева компанія AMF сформує дистрибуційний центр, через який вестиме постачання та продаж продукції до Чехії, а також до інших країн Східної Європи. Як повідомляється в прес-релізі компанії, дистрибуційний центр діятиме на базі компанії «Арт Метал Фурнітура», яку AMF у жовтні минулого року зареєструвала в Чехії. Також у планах на рік — відкриття компанії у Великій Британії та формування на її основі дистрибуційного центру. Просування на ринках цих європейських країн передбачається почати з відвідувацької групи меблів. При цьому компанія має намір адаптувати окремі продукти під потреби кожного з ринків, на яких працює. «Ми вибрали методику присутності на європейських ринках за допомогою дистрибуційних центрів і, як засвідчує досвід 2009 років, вона приносить успіх. Чеський ринок — один із найактивніших меблевих ринків Європи, тому його освоєння для нашої компанії є перспективним. До того ж, вдале географічне місце розташування Чехії дозволяє також освоювати ринки Словаччини, Угорщини, Австрії, Німеччини», — прокоментував директор департаменту продажів на експорт AMF Ігор Снітівкер. У компанії також наголошують, що присутність на зарубіжному ринку компанії як дистрибуційного центру дозволяє пропонувати свою продукцію не лише крупним оптовим компаніям, але й роздрібним споживачам, повідомляє Олексій САВИЦЬКИЙ, «День».

У Кременчуку почато виробництво бензину Євро-3

ЗАТ «Укртатнафта», яка експлуатує Кременчуцький нафтопереробний завод (НПЗ, Полтавська обл.), наприкінці грудня 2009 року запустило виробництво бензину з вмістом сірки не більше 0,015% (відповідає стандартам Євро-3). Як повідомляється в прес-релізі компанії, реалізація продукції з покращуваними екологічними показниками та споживчими властивостями почата з 2010 року. НПЗ у своєму повідомленні звертає увагу, що випуск бензину стандарту Євро-3 став можливий і завдяки ефективній співпраці з компаніями Shell Global Solutions і CRI/Criterion Company Ltd, які поставляли на завод устаткування для модернізації виробництва. Восени 2009 років «Укртатнафта» опанувала виробництво дизельного палива з вмістом сірки не більш ніж 0,005% (відповідає стандартам Євро-4). Голова правління компанії Павло Овчаренко звернув увагу, що окрім іншого, налагодити випуск товару подібної якості стало можливо завдяки постачанням на завод азербайджанської нафти.

Створено фонд із викупу «поганих» активів у Центральній та Східній Європі

Міжнародна фінансова корпорація (IFC, входить до групи Всесвітнього банку), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) і компанія CRG Capital створили фонд із викупу проблемних активів компаній Центральної та Східної Європи, йдеться у спільному повідомленні сторін. Передбачається, що спеціальний фонд інвестуватиме засоби в компанії, постраждалі від фінансової кризи, аби сприяти відновленню економічної ситуації в даному регіоні. Фонд займеться викупом, покращенням і сануванням проблемних корпоративних активів у Центральній і Східній Європі. IFC, ЄБРР і CRG Capital інвестували у новий фонд 36 мільйонів євро. Планується, що надалі капітал фонду досягне 200 мільйонів євро.

Введено в експлуатацію третій будинок комплексу «Голосіїве» в Києві

ТОВ «Будівельна компанія «Міськжитлобуд» (Київ) 23 грудня минулого року ввело в експлуатацію 3-й житловий будинок бізнес-класу «Парковий» на 21, 24 і 25 поверхів у комплексі «Голосіїве» по вул. Голосіївська, 13, в столиці. Як повідомляється в прес-релізі компанії, загальна площа 609 квартир в 5-під’їздному будинку складає 49,78 тисячі кв. м. Площа приміщень побутового призначення складає 318 кв. м. Крім того, компанія ввела в експлуатацію 9-поверховий паркінг на 852 машиномісця загальною площею 36,831 тисяч кв. м. Проект житлового комплексу «Голосіїве» передбачає будівництво трьох монолітно-каркасних цегельних будинків по 20—25 поверхів на 1562 квартири, школи-саду з басейном, 9-поверхового паркінгу та об’єктів соціальної інфраструктури. Комплекс належить до категорії «Бізнес+». Загальна площа комплексу — 220 тис. кв. м, із них житлова — понад 160 тис. кв. м. Раніше компанія ввела в експлуатацію перші два будинки комплексу — «Роза вітрів» і «Озерний».

Завершено реконструкцію 10 км дороги Копті—Глухів—Бачевськ

11 січня корпорація «Золоті ворота» (Київ) завершила реконструкцію 9,45 км. автодороги Копті-Глухів-Бачевськ на кордоні Чернігівської та Сумської областей. Згідно прес-релізу компанії, пропускна спроможність траси з двох смуг, шириною 9 м, складає 3 тисячі автомобілів на добу, максимальна швидкість руху — 100 км/ч. На ділянці передбачені узбіччя шириною 1,5—2 м. За даними прес-служби, вартість робіт склала 74,2 мільйона гривень. Реконструкція проводилася впродовж 12 місяців.

Росіяни замість американського та європейського сухого молока купуватимуть українське

ВАТ «Балтський молочноконсервний комбінат дитячих продуктів» (БМКК, Одеська обл., ТМ «Ласуня») і компанія «Мілкоу» (РФ) підписали річний контракт на постачання українського сухого молока до Росії, повідомляється в прес-релізі українського підприємства. Як наголошується в повідомленні, цей контракт направлений на заміщення вжитку російськими переробниками сухого молока якості «Екстра» американського, європейського й океанічного виробництва, на українську продукцію. Згідно з прес-релізом, Росія щорік споживає не менш ніж 250 тисяч тонн сухого молока, у тому числі не менше 80 тисяч тонн — якості «Екстра». Власні виробничі потужності російських заводів дозволяють виробити не більш ніж 30 тисяч тонн сухого молока якості «Екстра», відповідно, дефіцит у 50 тисяч тонн молока подібного стандарту якості на внутрішньому ринку покривається за рахунок експорту. Передбачувані обсяги постачань сторони не розголошуються.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати