Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

30 вересня, 00:00

Південноукраїнські атомники впроваджують нові технології очищення води

На Південноукраїнській АЕС спільно з компанією «Veolіa OTV» (ця французька фірма відома в світі як надійний виробник високотехнологічного обладнання для хімічного очищення води) триває робота з реконструкції системи підготовки води для власних потреб атомної станції. Представник «Veolіa OTV», який днями прибув до міста Південноукраїнськ (Миколаївська область), протягом декількох місяців консультуватиме персонал ПУ АЕС з питань монтажу технологічного обладнання. Монтажні роботи виконує українська компанія «Атомремонтсервіс». Після монтажу нового обладнання «Veolіa OTV» братиме участь і в подальшому налагодженні обладнання. Як стверджують фахівці атомної станції, нове обладнання працюватиме на АЕС вже за декілька місяців, повідомляє Віталій ШЛЯПНИКОВ, Миколаїв.

Миколаївські турбіністи поставлять Iрану 58 турбокомпресорів

Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбінобудування «Зоря» — «Машпроект» розпочав реалізацію довготермінового контракту на постачання газоперекачувального обладнання для іранської компанії Iran Power Plant Project Managment (MAPNA). Вартість контракту становить 172,5 мільйона євро. Вже зроблене перше відвантаження в рамках виконання контракту. Протягом п’яти років за умовами угоди миколаївське підприємство поставить до Ірану 58 турбокомпресорів, призначених для магістральних газопроводів IGAT-4 і IGAT-8, які будуються й транспортують газ на північ країни, повідомляє Віталій ШЛЯПНИКОВ, Миколаїв.

У Єнакієвому планують зменшити викиди парникових газів

Єнакієвський металургійний завод (ЄМЗ), який входить до групи Метінвест, підписав договір із розробки та супроводу проекту спільного здійснення (СЗ) з ING Bank NV (Нідерланди). Як повідомляється в прес-релізі заводу, договір передбачає надання послуг у сфері використання механізмів Кіотського протоколу, спрямованих на впровадження енергозберігаючих технологій, зниження впливу підприємства на довкілля до технічно досяжного мінімуму та підвищення енергоефективності обладнання. Підписаний договір передбачає довготермінову співпрацю в рамках першого звітного періоду Кіотського протоколу (до 2012 року) з можливістю продовження на другий звітний період (приблизно до 2020 року). Договір передбачає надання послуг розробки, узгодження та моніторингу проекту Спільного здійснення, а також супровід процесів випуску та реалізації одиниць скорочення викидів. Згідно з попередніми розрахунками, заплановані заходи дозволять зменшити викиди парникових газів у атмосферу приблизно на 1,5 мільйона тонн CO2 еквівалента до 2012 року, повідомляє Тетяна МАМАЛИГА.

Держпідприємства отримали кредитів на 240 мільйонів гривень

Правління Промінвестбанку (ПІБ, Київ) 23 вересня прийняло ухвалу про виділення державним вуглевидобувним підприємствам «Ровенькиантрацит» і «Свердловантрацит» (обидва — Луганська обл.) 240 мільйонів гривень кредитних коштів, повідомив прес-секретар Міністерства вугільної промисловості України Олександр Горобець. Термін погашення кредитів — п’ять років, додав Горобець. За його словами, «Ровенькиантрацит» буде виділено 140 мільйонів гривень, «Свердловантрацит» — 100 мільйонів гривень. ПІБ уже 25 вересня розпочав перерахування кредитних коштів на рахунки держпідприємств. Кредитні кошти буде спрямовано на технічне переозброєння та виробничий розвиток вугільних компаній, сказав Горобець. «Ровенькиантрацит» і «Свердловантрацит» належать до числа найпривабливіших вугільних підприємств країни, які досі залишаються в державній власності та перебувають у сфері управління Міністерства вугільної промисловості.

У Iвано-Франківській області відкрили свинокомплекс на 15 тисяч голів

ТОВ «Даноша» (Калуський р-н Івано-Франківської обл.) створене зі стовідсотковим датським капіталом відкрило четвертий свинокомплекс на 15 тисяч голів у с. Лука (Калуський р-н), повідомила помічник керівника підприємства Любов Середа. За її словами, свинокомплекс розташований на площі 10 га. Він оснащений сучасним обладнанням із використанням нових технологій із утилізації відходів тварин. Середа уточнила, що загалом на чотирьох свинокомплексах підприємства в Калуському та Галицькому районах утримують 50 тисяч свиней. За її інформацією, загалом «Даноша» планує відкрити 11—12 свинокомплексів у Івано-Франківській області.

Сільгоспмашинобудівники отримали перші 20 мільйонів гривень зі Стабфонду

Національна акціонерна компанія (НАК) «Украгролізінг» розподілила перший транш перерахованих їй зі Стабілізаційного фонду коштів у розмірі 20 мільйонів гривень 15-ти заводам-виробникам сільгосптехніки, повідомили у прес-службі компанії. «Перший транш коштів Стабфонду, які почав отримувати «Украгролізінг», минулого тижня відразу був розподілений між заводами-виробниками, при цьому частина техніки вже відвантажена агрогосподарствам», — йдеться у повідомленні прес-служби. Серед цих заводів — ВАТ «Брацлав» (Вінницька обл.), ВАТ «Червона Зірка» (Кіровоград), ПП «Агро-Спілка» (Дніпропетровськ), ВАТ «Вібросепаратор» (Житомирська обл.), ЗАТ «ТЕСМО-М» (Хмельницький), Карловський машзавод, Харківський тракторний завод і Херсонський машзавод.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати