Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

26 березня, 00:00

Один логістичний комплекс продадуть, щоб фінансувати інші...

Група компаній (ГК) FIM (Київ) виставила на продаж логістичний комплекс FIM Service у с. Чайки (Київська обл.) з метою залучення коштів для розвитку інших об’єктів комерційної нерухомості. «Продаж діючого складського комплексу дозволить сконцентруватися на розвитку інших об’єктів групи компаній у секторі офісної й промислової нерухомості», — повідомила заступник генерального директора FIM Consulting Plus, що входить до складу ГК FIM, Юлія Ляшенко. У той же час, у компанії FIM Group, що також входить до ГК FIM, зазначили, що серед варіантів продаж розглядається як продаж логістичного комплексу разом із земельними ділянками з призначенням під будівництво складських об’єктів, так і продаж певної частки в комплексі. Оцінна вартість комплексу станом на 1 липня 2008 року, вирахувана фахівцями компанії Jones Lang LaSalle, становила 30,6 мільйона дол..

Для київського «Маяка» шукають оцінювача

Фонд держмайна (ФДМ) України оголосив про проведення конкурсу для визначення суб’єктів оцінної діяльності для проведення оцінки вартості необігових активів з метою відображення її результатів в бухгалтерському обліку, а також експертної грошової оцінки земельних ділянок ВАТ «Завод «Маяк» (Київ) з метою їх внесення в статутний капітал. Згідно з оголошенням ФДМ, опублікованим у газеті «Відомості приватизації» в середу, кількість необігових активів підприємства становить 6,92 тисячі штук. Їхня балансова залишкова вартість на 31 грудня 2008 року становила 126,786 мільйона гривень. Крім того, підприємство має у своєму розпорядженні дві земельні ділянки: просп. Московський, 8 загальною площею 88,677 тисячі квадратних метрів і просп. Московський, 20-а — 48,477 тисячі квадратних метрів. Уряд України в березні 2008 року затвердив умови проведення конкурсів з продажу пакетів акцій чотирьох київських ВАТ разом із земельними ділянками, на яких вони розташовані: «Київського заводу реле і автоматики», «Заводу «Маяк», «Київського мотоциклетного заводу» та Науково-виробничого комплексу «Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського».

У Донецьку збудують новий готельно-офісний комплекс

Інвестиційно-будівельна група компаній «Герц» (Донецьк) спільно з компанією IMTC-MEI (США), що представляє інтереси міжнародної готельної мережі Wyndham Hotel Group International, збудують готельно-офісний комплекс у Донецьку. Як повідомляється у прес-релізі компанії, було підписано відповідний меморандум про співпрацю. «Документ передбачає спільну участь у сфері розвитку готельної інфраструктури Донецька, зокрема зведення найближчим часом будівлі готелю бізнес-класу на 200 місць з урахуванням світових стандартів», говориться в повідомленні.

Залізничники готують вагони до літа

Державна адміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця» має намір підготувати до літніх пасажирських перевезень 5 873 вагони. Про це сказано у повідомленні прес-служби державної компанії. Крім того, «Укрзалізниця» має намір відремонтувати й підготувати до експлуатації 1 850 установок кондиціонування повітря. Водночас для забезпечення приміських пасажирських перевезень залізниці мають намір підготувати 343 електропоїзди, 162 дизель-поїзди та 11 рейкових автобусів. «Укрзалізниця» також має намір ввести новий графік руху пасажирських поїздів і приміських електричок на 2009—2010 роки з 31 травня.

Нерентабельні філії — закрити...

Акціонери страхової компанії «Fortis Страхування Життя Україна» (Київ) на зборах 20 березня вирішили ліквідувати п’ять філій. Про це сказано в повідомленні СК. Відповідно до рішення акціонерів, буде ліквідовано філії в Луганську, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку та Сумах. Рішення мотивовано нерентабельністю утримання цих підрозділів СК. Наразі мережу СК представлено центральним офісом у Києві та 26-ма філіями.

Реконструкція злітної смуги дозволила відкрити аеропорт

Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) відновило з 23 березня роботу аеропорту після завершення реконструкції злітно-посадочної смуги. Про це сказав заступник генерального директора підприємства Олександр Нестеренко. «Учора в нас було два літаки, тобто в принципі з учорашнього дня (23 березня) ми відкриті», — сказав Нестеренко. З його слів, відкриття аеропорту після реконструкції злітної смуги стало можливим після одержання 16 березня відповідного сертифікату Державної авіаційної адміністрації. Нестеренко зазначив, що через невеликі проблеми зі світлосигнальним обладнанням аеропорт зараз працює тільки в денний час, однак протягом тижня врегулює ці проблеми й з моменту початку літньої навігації, тобто з 29 березня, планує працювати вже у цілодобовому режимі. При цьому аеропорт буде продовжувати свою реконструкцію. Аеропорт призупинив свою роботу в листопаді 2008 року. Строки реконструкції, що передбачає будівництво міжнародного терміналу на 240 пасажирів/година й реконструкцію пасажирського терміналу на 220 пасажирів/година, — до червня 2010 року.

Немає попиту — зупиняються плавильні печі

Запорізький завод феросплавів зупинив дві плавильні печі у зв’язку з погіршенням попиту на ринку. Про це сказано в повідомленні прес-служби заводу. Зокрема, 8 березня завод зупинив піч №15, 16 березня — піч №27. Зараз на підприємстві працює 11 печей, рівень виробництва — 11,989 тисячі тонн за місяць (28,5% завантаження).

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати