Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Детективний... водевіль

12 травня у Києві відбудуться гастролі Молодіжного театру з Дніпра
11 травня, 10:57
ФОТО НАДАНО ЛІТЧАСТИНОЮ ТЕАТРУ

На сцені Київської майстерні театрального мистецтва «Сузір’я»  виступить один із відомих творчих колектив Придніпров’я — Дніпропетровський обласний український Молодіжний театр.

Комічний трагіфарс «Смертельне кохання» поставлений  за популярною п’єсою Альдо Ніколаї «І тільки смерть розлучить нас». За жанром цю постановку можна назвати  «детективним водевілем» де щедро намішана  комедія, трилер та мелодрама.  З тонким гумором автор розказує історію про те, чим може обернутися заповзятливе кохання дуже пристрасної жінки, коли вона занадто утискає і пригнічує чоловіче «я». Саме жінка-феєрія і жінка-катастрофа вибудовує сюжет, маніпулюючи партнерами. Головна героїня — спокуслива, провокативна і химерна. Вона, як вихор, втручається в долю чоловіка, і починає переробляти його на свій лад... У сатиричній манері актори нагадають  глядачам про примхи, повороти і філософську мудрість життя.

У виставі гратимуть: Наталія Коваленко (Єва), Юрій Мокрецов (Бруно), Олександр Максяков (Маріо ), Максим Ковтун (Ку) та Олена Оводенко (Зю).

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати