Фестивалю «Зашків — земля героїв» бути!
Цьогоріч форум відбудеться у форматі вишкільного табору![](/sites/default/files/main/articles/19082014/11velo.jpg)
Цьогоріч фестиваль «Зашків — земля героїв», приурочений до Дня Національного прапору і Дня Незалежності, відбудеться у форматі патріотично-вишкільного табору. Тож організатори заходу всіх охочих запрошують на малу батьківщину Євгена Коновальця — в село Зашків (Жовківський район на Львівщині) 22 — 23 серпня. Як зазначено в повідомленні організаторів, Зашків-2014 відбудеться попри всі складнощі!
У програмі фестивалю є, зокрема, військово-практичні навчання за участю Академії сухопутних військ, навчання з надання першої медичної допомоги від служби медицини катастроф, велопробіг «Від Степана до Євгена», повідомляє stezhkamu.com. Окрім того, відбудуться й силові змагання, реконструкція бою, присвячена сторіччю заснування Корпусу Січових стрільців, виконуватимуть патріотичні пісні. Серед учасників фестивалю: «Цвіт життя», «Широкий Лан», «Залізний Хрест», «Джалапіта», «Друже Музико», «Десенс» і Сергій Василюк (Тінь Сонця).
Вхід вільний, ідеться в повідомленні. Нагадаємо, попередньо фестиваль було заплановано на 27 — 29 червня, проте через ситуацію в країні захід перенесли на День Незалежності.
Випуск газети №:
№153, (2014)Рубрика
Культура