Галина Брежнєва останніми роками була самітницею
Першим місцем роботи Галини Брежнєвої в
60-ті роки був АПН. У ті часи з подачі КДБ було створено телевізійну служба, яку очолив радник Брежнєва Большаков. Тут же працювала й дочка тогочасного міністра культури СРСР Катерини Фурцевої, з якою Галина була в дружніх стосунках. Галина Брежнєва поводилася на роботі досить стримано й скромно. Старі працівники АПН часто згадують, що внаслідок свого досить високого зросту Галина ходила на роботі в багато прикрашених капцях.
Вона пропрацювала в АПН 5 років, а потім пішла в архівне управління Міністерства закордонних справ на посаду радника посланника, згодом пішла й звідти. Останнім місцем, де працювала дочка Брежнєва, був Московський державний університет.
За відгуками людей, що добре її знали, Галина Леонідівна завжди любила цікаве, красиве життя, багатолюдні, гучні компанії, де вона була душею товариства. Була вона також відома й своїм ексцентричним характером і досить непоганим здоров’ям, яке вона все-таки ухитрилася зіпсувати своєю пристрастю до міцних напоїв. Треба сказати, що в 70-ті роки її лікували від цього в «Кремлівці», але, як з’ясувалося, абсолютно безрезультатно — вона продовжувала пити.
Після смерті Леоніда Ілліча вона не мала особливих матеріальних труднощів. Свого часу її батькові на стіл потрапили відомості, що вона одержала як хабарі та подарунки майже три мільйони ще тих, радянських, карбованців та 600 тисяч доларів. Пару років тому купила дачу під Москвою, в Одинцово, куди й перебиралася на літо. Жила останніми роками Галина Леонідівна самітницею й спілкувалася в основному лише з найближчими родичами.