Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Гурт Року» – українські митці!

Етногурт ATMASFERA здобув престижну американську премію Round Glass Music Awards 2018
07 лютого, 11:07
ФОТО З САЙТА ATMASFERA.COM

Наші музикант найкращі у номінації «Гурт Року», а перемогу «Пісня Року»  одержав колектив легендарного барабанщика The Beatles Ringo Starr & Friends «Now the Time Has Come»,  кращим відео став кліп Jessica Kelly «Little Thing». Нагадаємо, нагорода RoundGlass Music Awards визначає найбільш прогресивних виконавців, музика яких змінює світ на краще.

Церемонія нагородження відбувалася в Нью-Йорку, повідомляє офіційний сайт гурту atmasfera.com . Наші митці виконали пісню «На глибині» («In the depth»). За право називатись найкращими разом з ATMASFERA боролись 72 колективи з  багатьох країн світу.

Гурт співає українською та англійською мовами. Серед учасників — дівчата-близнята, доньки Юрія Яремчука — музиканта жанру імпровізаційного джазу та авангарду. «Атмасфера»— мультінструментальний гурт, який поєднує такі інструменти як: флейта, клавіші, гітара, мандоліна, арфа, гармонія, бузькі, різні перкусії, бас-гітара, саксонетт, дзвіночки, дарбука та інші інструменти.

До речі, пісня «На глибині» народилась досить несподівано і завдяки чарівному інструменту — арфі, яку музиканти привезли з Норвегії. Сингл передає сокровенні прагнення до світу, в якому нас не будуть роз’єднувати кілометри доріг, мова, колір шкіри. Ця композиція cтала саундтреком до документального фільму про події в АТО «Одесити на Донбасі»  режисера Олександра Авщарова.  А кліп на цю пісню здобув другу премію в номінації «Музичне відео» на РМКФ «Місто мрій».

Колектив ATMASFERA з концертами вже відвідав Англію, Німеччину, Норвегію, Швецію, Данію, Бельгію, Монако, Чехію, Словакію. Литву, Словенію, Польшу,Індонезію та Казахстан. А зараз гурт готується до туру містами України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати