Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Хороший настрій гарантовано

30 жовтня Національна опера України представить перші прем’єри 149-го театрального сезону
27 жовтня, 10:33
ФОТО НАДАНО ІТАЛІЙСЬКИМ ІНСТИТУТОМ КУЛЬТУРИ В УКРАЇНІ

Одноактні комічні опери «Джанні Скіккі» Дж. Пуччіні (режисер Оксана Тараненко) та»Служниця-пані» Дж. Б. Перголезі (режисер Тамара Трунова) вперше представлять київським меломанам. Хоча ці твори прикрашають репертуар провідних театрів світу, але разом в один вечір ніколи не йшли. Вистави створені спільно з Посольством Італійської Республіки в Україні та Італійським інститутом культури в Україні. Прем’єрними показами диригуватиме італійський маестро Даніеле Аджіман (на фото), а партію Джанні Скіккі виконає відомий баритон Серджіо Болонья (Італія). Яскраві образи в опері «Джанні Скіккі» створять українські вокалісти: Лілія Гревцова (Лауретта), Тетяна Пімінова (Зіта), Валентин Дитюк (Рінуччо), Олександр Бойко (Маестро Спінелоччіо, лікар), Павло Приймак (Герардо), Світлана Годлевська (Нелла), Дмитро Агеєв (Сімоне) та інші солісти Національної опери.

У «Служниці-пані» шанувальників класики потішить чудовий дует і майстерність зірок Столичної опери — Андрія Маслакова (Уберто) і Сусанни Чахоян (Серпіна), а партію клавесина виконає Ліана Косович.

Нагадаємо, ім’я Даніеле Аджімана добре відоме українським меломанам. Він є професором Міланської консерваторії ім. Дж. Верді та головним диригентом Симфонічного оркестру ім. Дж. Россіні в Пезаро — на батьківщині композитора-класика. Маестро в різні роки з успіхом виступав у межах фестивалю AVE VERDI (диригував операми «Ріголетто» і «Бал-маскарад» на сцені Національної опери); співпрацював із Харківською та Донбас-Оперою; проводив майстер-класи в Харкові; виступав з Молодіжним академічним симфонічним оркестром «Віртуози Слобожанщини».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати