Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Під знаком гармонії

У Києві триває Фестиваль музики Валентина Сильвестрова
27 січня, 11:46
ВИМОГЛИВИЙ ВАЛЕНТИН СИЛЬВЕСТРОВ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ІННИ ГАЛАТЕНКО НАПИСАВ КІЛЬКА СВОЇХ ТВОРІВ / ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

30 січня концерт в Домі освіти та культури «Майстер Клас» стане заключним  у фестивальному циклі, присвяченому творчості видатного українського композитора нашої сучасності. Твори маестро виконуватимуть Національний ансамбль солістів «Київська камерата» (художній керівник і головний диригент — Валерій Матюхін) та солісти: Інна Галатенко (сопрано) і Дмитро Таванець (фортепіано).

— Простота у музиці Сильвестрова— лише видимість. Це концептуальна простота, коли щонайменший штрих і відтінок, акцент мають величезне значення, — підкреслює співачка І. ГАЛАТЕНКО. — У напруженій тиші звучання і є авангардність стилю маестро. У його  творах багато метафоричного, тонкого перегукування з епохами, стилями минулих часів...

У програмі лунатимуть:Чотири постлюдії для струнних і фортепіано (редакція 2015 року);Сім пісень для голосу та оркестру на вірші О. Пушкіна (оркестрова версія Олександра Левковича та Валентина Сильвестрова); Три серенади для фортепіано та струнних (2015 р); Камерна кантата № 4 для голосу, фортепіано та струнних в двох частинах; «Миттєвості поезії та музики»: «Вірш Пауля Целана» для голосу та фортепіано»Мелодія postscripum» для струнних.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати