Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Українська весна» у Бельгії

15 березня у Центрі образотворчих мистецтв BOZAR Брюсселя відбудеться концерт фрік-кабаре «Dakh Daughters»
14 березня, 16:23
ФОТО STYLE.NV.UA

15 березня у Центрі образотворчих мистецтв BOZAR Брюсселя відбудеться концерт фрік-кабаре «Dakh Daughters»

Виступ гурту відкриє фестиваль української культури «Українська весна»: захід продовжує серію проектів Ukraine on Film, яка проходить у столиці Бельгії з 2015 року і цього року об'єднає музику, покази фільмів та дискусії літераторів. «Dakh Daughters» виступить з концертом. Проект Центру сучасного мистецтва «ДАХ» виступає в жанрах «фрік-кабаре» і театрального перформансу. Творчість гурту поєднує екстравагантні образи, класичні інструменти та експериментальне звучання. «Dakh Daughters» виступали в різних містах України, а також у Франції, Австрії, Німеччині, Польщі, Бразилії, збирали аншлаги у культовому паризькому театрі Le Trianon. Нагадаємо, учасниця гурту Руслана Хазіпова виконала одну з ролей у фільмі «Дике поле», який буде представлений у рамках кінопрограми «Української весни». До речі, нині у прокат вийшла стрічка «Гуцулка Ксеня» де знявся це гурт.

Фрік-кабаре «Dakh Daughters» здобув популярність на YouTube влітку 2013 року завдяки відеокліпу «Rozy / Donbass», в якому поєднано 35-ий сонет Шекспіра, українські народні пісні, нарочито театральний пафос. Іншим популярним відео гурту стало виконання композиції «Ганнуся» на Майдані Незалежності під час протестів у грудні 2013 року. До кінопрограми Ukrainian Spring увійшли чотири стрічки: вестерн «Дике поле» Ярослава Лодигіна, містична драма «Брама» Володимира Тихого, анімаційне пригодницьке фентезі «Викрадена принцеса» та ретроспективний показ стрічки «Лебедине озеро. Зона» Юрія Іллєнка. Покази пройдуть за участі представників знімальних груп фільмів.

На гостей «Української весни» також чекають дискусія «П'ять років Революції гідності» письменника Сергія Жадана та драматурга Павла Ар'є, та творча зустріч із Сергієм Жаданом.

«Українська весна» пройде у Брюсселі  з 15 по 17 березня. Подія відбуватиметься за підтримки Посольства України в Бельгії, Державного агентства України з питань кіно, Товариства українців в Бельгії, Центру образотворчих мистецтв BOZAR та кінокомпанії Arthouse Traffic.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати