Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Все буде добре!

1 жовтня Ада Роговцева і Світлана Орліченко виступлять у благочинному проекті й зіграють театральний хіт «Схоже на щастя»
26 вересня, 10:37
АДА РОГОВЦЕВА (КЛОД) І СВІТЛАНА ОРЛІЧЕНКО (МАРГО) У ВИСТАВІ «СХОЖЕ НА ЩАСТЯ» / ФОТО НАДАНО ТЕАТРОМ «СУЗІР’Я»

Акція відбудеться в приміщенні Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я» та приурочена до Міжнародного дня людей похилого віку (в межах підтримки програми «Гідна старість» МБФ «Let’s help!»). Нагадаємо, постановка режисера Катерини Степанкової «Схоже на щастя» створена за п’єсою П. Пальмада і К. Дютюрона «Втікачки». Ця іронічна й дещо сумна комедія дарує глядачам зустріч із чудовим акторським дуетом — Адою Роговцевою (Клод) і Світланою Орліченко (Марго). Абсолютно різні героїні — за віком, соціальним статусом! Що може бути спільного у старої Клод, котра втекла з будинку для пристарілих, та енергійної, але втомленої від сімейного життя Марго? Чиє життя виявляється щасливішим — повне пригод і бурхливих романів літньої авантюристки чи розмірене та рутинне вірної домогосподарки? За сюжетом, жінки-антиподи виявляються вкрай необхідними одна одній... 2014 року ця постановка одержала премію «Київська пектораль» у номінації «За найкращу камерну виставу (виставу малої сцени)», а виконавиця ролі Клод — Ада Роговцева перемогла в номінації «За найкращу жіночу роль».

Як заявили організатори, отримані кошти від показу вистави «Схоже на щастя» будуть спрямовані на реалізацію програми «Гідна старість».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати