Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

The Beatles анонсували нову книгу

Про що розповідатимуть виконавці культового гурту?
18 вересня, 12:38

Один з найвідоміших рок-гуртів The Beatles випустить «Бітлз: Повернутися», свою першу офіційну книгу після бестселера «Антологія Бітлз», 31 серпня 2021 року, щоб збігтися з виходом художнього документального фільму Пітера Джексона.

Видання розповідає історію створення альбому «Let It Be» у 1970 році. Представляючи транскрибовані бесіди, зібрані з понад 120 записаних годин студійних сесій групи, із сотнями раніше не опублікованих зображень, включаючи фотографії Етана А. Рассела та Лінди Маккартні, Книга також включає передмову, написану Пітером Джексоном та вступ Ханіфа Курейші. Тексти книги редагуються Джоном Гаррісом з оригінальних розмов Джона, Пола, Джорджа та Рінго, що тривали три тижні запису, що завершилось історичним фінальним концертом на даху.

Ця книга запрошує нас повернутися у минуле, січень 1969 року, початок The Beatles як гурту. Зараз легенда свідчить, що ці музичні сесії були похмурим часом для групи, що розвалюється, але, як пише відомий прозаїк Ханіф Курейші у своєму вступі до видання: «Насправді це був продуктивний час для них, коли вони створили деякі їх найкращих робіт. І саме тут ми маємо честь бути свідками їхніх ранніх чернеток, помилок, дрейфу та відступів, нудьги, хвилювання, радісного заклинювання та раптових проривів, що призвели до роботи, яку ми зараз знаємо і якою захоплюємось».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати