Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Телепрограми оптом і вроздріб

13 листопада, 00:00

Цікаві, добротні матеріали репрезентує для тиражування Волинська держтелерадіокомпанія, яка третій рік поспіль стає переможцем Всеукраїнського фестивалю теле- та радіопрограм «Калинові острови». На думку керівника центру Ольги Бондарчук, роботи луцьких телевізійників у фонді — одні з кращих. Серед них — дві програми про Лесю Українку «Обвінкована Волинню» і «Надія», краєзнавчий фільм «Таємниці Луцького підземелля» та інші.

Останнім часом із Житомирським базовим тиражувальним центром активно співпрацює Київська регіональна телерадіокомпанія, котра надала такі фільми, як «Олександр Вертинський. Теми і варіації», «Віктор Некрасов», «П’яно у 1000 вольт». Гарні роботи надходять із Донецька, Севастополя, Ужгорода, Черкас.

Здавалося б, живи та радій. Є можливість познайомитися з життям інших областей України, досягненнями своїх колег. І все-таки, незважаючи на інтерес до фондів Центру, замовлень небагато. Хоч усіх витрат — вартість чистої касети і поштова пересилка. Однак нинішнє життя не дає можливості навіть для такої «розкоші».

№218 13.11.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати