Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Є бажаючі допомогти "Вечірній казці"

25 липня, 00:00

Телеглядачі про найкращі (1) та найгірші (2) телепередачі, показані з 17 по 23 червня, а також про улюблений телеканал (3)

EL-Кравчук, співак

1. "Сніданок меломана ("Інтер"). Оригінальна ідея, цікаво дивитися. Фільм "Ідеальна п`ятниця" ("УТ-1") з Давидом Бауї в головній ролі. Я просто радий, що на УТ-1 з`являється прогресивне кіно. Канал немов трохи почав оживати. Добре зроблена програма ТСН ("1+1"). На каналі ICTV дивлюсь передачі MTV. З тим образом життя, який я веду, телевізор, як правило, вмикаю пізно ввечері, і дуже приємно подивитися свіжі музичні кліпи високого рівня.

2. Не хочу бути категоричним, але з всього потоку програм я не сприймаю хіт-парад "Територія-А" (НТВ). Як професійний музикант, я не поділяю поглядів авторів цієї передачі. Не подобається дитяча "Вечірня казка" на УТ-1. Вона залишає дивні відчуття. В мене з деякого часу навіть з`явилася мрія записати колискову пісню для цієї передачі.

3. Улюбленого каналу немає. Проте поміж усіх приваблює "Інтер" - якістю картинки. І потім, на "Інтері" непоганий підбор художніх фільмів, цікаві авторські програми, музичні новини BIS-TV...

Євген Карась, директор художньої галереї "Ательє Карась"

1. З цікавістю дивлюсь програми КІН (СТБ) та "Арт-афішу" ("ТЕТ"). Високій журналістський рівень, добра операторська робота.

2. -

3. Непогане враження лишає СТБ та ICTV.

Андрій Остапенко, кандидат біологічних наук, співробітник Інституту біоколлоідної хімії

1. Завжди дивлюсь "Время", "Новини" ("ОРТ"). Їх рівень високий, але мало інформації про Україну. Добре, що їх доповнюють "Вікна" (СТБ). Приємні ведучі, цікава інформація. "УТН" (УТ-1) трохи сухі, але приваблюють розмаїттям новин, репортажами з зали засідання Верховної Ради. програму "PRO Ukraine" ("Інтер") - дивлюсь з задоволенням.

2. Страшенно не подобається засилля всіляких хіт-парадів. Ці десятки, двадцятки якісь однотипні і просто дратують.

3. Цікаво працює "Студія "1+1", ICTV. Але шкода, що ICTV відмовились від англомовних новин CNN. "Ютар" був цікавий, поки на з`явилась неясна "Заграва". На всіх каналах дуже мало програм для полуночників. тим, кому не спиться, дивитися практично нічого.

Юлія Комісаренко, кандидат медичних наук, доцент кафедри ендокринології Національного Медичного Університету

1. Програма Юрія Макарова "Телеманія". Як завжди - нестандартний, несподіваний погляд на, здається, звичні та знайомі явища нашого життя. Юрій Макаров підкупає м`якою та довірчою манерою спілкування з глядачами.

2. Програма про церемонію відкриття XX Московського міжнародного кінофестивалю ("Інтер"). Офіціоз, бундючність, тривіальна атмосфера.

3. "Студія "1+1" - інтелігентність та якість.

Наталя Лігачова, "День"

1. "П`ятий кут" ("1+1"), в якому В'ячеслав Пиховшек з сухим рахунком обіграв редактора газети "Правда України" Олександра Горобця. Причому, ведучий цього разу не захоплювався багатопитанням, достатньо терпляче вислуховував доводи співрозмовника - і тут-таки робив блискучі точні паси. Ну, а фінал програми - в якому співрозмовники обмінялися думками про ступінь знайомства Олександра Горобця та Юлії Тімошенко - був просто шикарним.

2. "УТН" (УТ-1), незмінність якої при всій тлінності епох, систем, ведучих, керівників програм просто вражає.

"Термінал" ("1+1") - через дуже неприродну поведінку в кадрі ведучого, Сергія Лисенка. При всій цікавості деяких сюжетів програми.

3. НТВ - яке більш вдало маскує політичну заангажованість, характерну практично для всіх потужних ТБ-виробників. завдяки професіоналізму тих, хто робить ТБ, з`являється ілюзія, що канал не настільки "на потребу", як ОРТ, і не стільки зарозумілий, як, скажімо, УТ-1. Щоправда, ретросоцреалізм вітчизняного I каналу іноді навіть розчулює. "Великий стиль" - при явній нестачі коштів - в цьому є щось від національного менталітету.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати