Перейти до основного вмісту

Аукціон подій п.Хвостіва

02 жовтня, 00:00

УКРАЇНСЬКИЙ БОМОНД ЗА КЛІНТОНА ГОРОЮ! (72 у.о.)

Найдокладніша доповідь занадто незалежного прокурора Старра про сексуальні походеньки президента США розбурхала всю планету. Коли раніше дехто й лаяв потроху Клінтона, то нині всі кинулися його захищати й поливають Кеннета Старра.

Не залишились осторонь і наші громадяни. «За» нього в пресі висловилися І. Білик, О. Крюкова, Д. Гордон, П. Зібров, К. Гнатенко, А. Мазур. А. Хостікоєв сказав, що Клінтон «гідний стати президентом знову», а оперна співачка Євгенія Мірошниченко дала дошкульну характеристику Старрові: «Гриф, який розрив могилу й розводить усюди сморід». Ось як багато наших діячів культури підтримало Клінтона у важку хвилину. Не думаю, що, опинися Леонід Данилович на його місці (не дай Боже, звичайно, тим паче, у нас поки що немає прокурорів, які стенографують інтимне життя національних лідерів), за нього заступилися б Ш. Стоун, Мадонна, Дж. Ніколсон, Б. Уілліс, Б. Джоуел та інші діячі американської культури. Що, безумовно, свідчить про значно бiльш чуйне серце українського народу.

«БІЛА ВОРОНА-2» (60 у.о.)

Відомий композитор Геннадій Татарченко на запитання журналістки про те, чому б йому не написати іще одну рок-оперу на зразок «Білої ворони», відповів: «Кращого спектаклю, аніж Верховна Рада, не вигадаєш. Якщо мене попросять покласти його на музику, зроблю це із задоволенням. Навіть розпишу вокальні партії для всіх виступаючих із трибуни. Я вмію працювати з людьми, які раніше співати не вміли. І з депутатами проблем не буде».

Уявляємо, як виходять О.Ткаченко та О.Мороз і разом затягують дуетом золоті слова: «Хлеб всему голова (2 р.)». Їм вторить естетично підкована Ю.Тимошенко: «Электрический пес всюду сует свой нос...» (за мотивами творчості БГ). На деякий час пробивається в лідери баритон П.Лазаренка: «Люди гибнут за металл!». М.Бродський задушевно виводить: «Таганка — те ночи полные огня, Таганка-а...». В.Чорновіл підхоплює: «.. зачем сгубила ты меня–а–а!» Усіх перекриває альбанорамінопауерський дует Вітренко-Марченка: «Взвейтесь кострами, синие ночи, социалисты — дети рабочих». І тут сам Леонід Данилович я-ак... Ні, він змовчить. Навіть з таким талановитим наставником, як Геннадій Татарченко. Президентові з нашим парламентом ніколи разом не співати!

ТИХО, АЛЕ РЕЗУЛЬТАТИВНО (43 у.о.)

Наш хитрий співвітчизник, відомий театральний режисер Р. Віктюк розповів чергову історію, в котрій нічого не зрозуміло, але яка викликає захоплення його організаційними здібностями.

Його театр отримав новий будинок у Москві, на який претендували народний ансамбль «Берізка» та колектив С. Фаради. За твердженням Р. Віктюка, конкуренти завалили міськраду «рецензіями, урядовими листами й проханнями»: «Ну куди мені з ними змагатися?! — вигукнув маестро. — У нас не було жодного папірчика». А далі йде опис історичних зборів. «Я (в значенні Р.В.) сиджу тихо й раптом, заст. Лужкова встає і каже: «Про що ми тут говоримо? Питання вирішене...» І тут замість «Берізка» чую: «Віктюк»...».

Ясно, читачу, як вирішуються складні житлові проблеми? Ні? Все ж чітко сказано: СИДІТИ ТИХО. І все вийде. Якщо ви, звичайно, будете таким же заможним і хитрим, як Роман Григорович.

ТОЧНЕ ВЛУЧЕННЯ ( 15 у.о.)

Ходить наш народ до Верховної Ради, протестує, в демонстрації збирається, плакати суне, голодує. А Парламент дивиться на них байдужими вікнами, вирішує складні проблеми, гадаючи, до якої позначки підніметься курс гривні. Навіть самим цікаво...

У ніч на неділю якийсь шістнадцятирічний столичний школяр перейшов до дій. Ішов він, знаєте, мимо цієї Верховної Ради й дуже вона йому не сподобалася. Пацан висловив свої почуття просто: взяв якнайбільшу каменюку, гарненько розмахнувся і, знаєте, — не промазав. Державне скло тріснуло й розсипалося. Народного бунтаря, щоправда, пов'язала міліція. Адже в такій справі, як штурм головного законодавчого органу, головне — почати. Щодо каміння в нас проблем немає.

Однієї помилки припустився школяр (напевно, двієчник). Навіщо ж вночі кидати? Коли й перехожих немає. Вранці треба було, в годину «пік». Дивись, і зовсім Верховна Рада без скла залишилася б. Невже настає небезпечний час розкидати каміння? Попереджаю заздалегідь: тоді доведеться всім ходити, пригинаючи голови. Всім! А це ж так незручно.

Результати Попередніх ТОРГІВ:

Лот №1 (80 у.о.) — про те, як за часів фінансової кризи (за заявою Ю. Тимошенко) політики продовжують займатися своєю улюбленою справою — «скуповувати голоси в парламенті» — придбано Олександром Івановичем Корейком. Він за часів кризи в 21-му році теж займався своєю улюбленою справою — займався питаннями постачання голодуючому Поволжю, що призвело, щоправда, до зникнення залізничного составу з продовольством, що прямував туди. «Улюблена справа» понад усе!

Лот №2 (56 у.о.) — про те, як у школах Києва запроваджується самоврядування — куплено письменницею Теффі. В одній зі своїх розповідей вона показала: коли в гімназіях з'явилася подібна річ, збори класів розділилися на фракції. Спірні питання там, як і у Верховній Раді, вирішувалися бійкою.

Лот №3 (70 у.о.) про те, як, щойно «обвалився» рубль, в Москві на Красній площі було влаштовано Хресний хід з нагоди 618-ї річниці перемоги нам монголо-татарськими загарбниками — куплено працівниками відділу пропаганди ЦК КПРС часів 62 року. Незважаючи на хвилювання у Новочеркаську, важлива 45-та річниця Жовтневої революції була відсвяткована, як завжди, пишно.

Лот №4 (40 у.о.) про те, як Кабмін ухвалив постанову, що зобов'язує по всіх телеканалах і кінотеатрах України показувати кожний третій фільм українського виробництва — придбано бригадою захоплення (міліція, лікарі), яка допомагає прем'єру Пустовойтенку неодноразово тероризувати директорів підприємств-боржників. Хоча б на кожні вихідні треба замикати за їх допомоги міністрів у Палаці «Україна» і цілодобово крутити їм фільми кіностудії ім. Довженка. Я вважаю, це швидше за нашатирний спирт приведе їх до тями. Жахливішим за це покарання є тільки довічний перегляд мексиканського серіалу «Морена Клара».

№188 02.10.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»

Delimiter 468x90 ad place

Новини партнерів:

slide 7 to 10 of 8

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати