Перейти до основного вмісту

КОМЕНТАР

20 грудня, 00:00

Українцям важко почувати себе хоча б відносно спокійно, бо вони проживають в зоні суцільного ризику. Небезпека пов’язана не лише з 14 атомними енергоблоками: як повідомили «Дню» в Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій, в Україні зараз існує близько 8 тисяч техногенно небезпечних об’єктів, які охоплюють усю територію країни. Впевненості в тому, що ситуація під контролем і держава здатна захистити своїх громадян від будь-яких катастроф, напевно, сьогодні не має ніхто. Недавнє стихійне лихо, що торкнулося 6 областей, зайвий раз засвідчило, що запас міцності України щодо надзвичайних ситуацій досить обмежений.

До Нового року має бути вiдновлено енергопостачання у всiх районних центрах, що постраждали внаслідок несприятливих погодних умов у кінці листопада, а також пiдключенi всi пiдстанцiї потужнiстю 110 кіловольт, заявив учора міністр палива та енергетики України Сергiй Єрмiлов. У той же час він не зміг точно вказати, коли будуть закінчені вiдновлювальнi роботи в енергосистемі, яка постраждала від стихії. Зокрема в Одеській області, за словами С. Єрмілова, відновлювальні роботи планується завершити до 1 квітня 2001 року. Міністр, щоправда, не сказав, що це означає. Очевидно те, що Новий рік десятки (якщо не сотні) тисяч людей зустрічатимуть при свічках — але не через схильність до романтики.

Поки що, як повідомляє УНІАН, із 20 тис. 931 пошкодженої ЛЕП залишається відновити 3 тис. 797 ЛЕП (18%), всього відновлено 17 134 (82%). Із 2029 відключених сільських телефонних станцій залишається відновити 699 (34%), всього підключено 1 тис. 330 станцій (66%). Залишаються знеструмленими об’єкти життєдіяльності: лікарні — 11 (всього відновлено 66), хлібозаводи — 8 (11), каналізаційні насосні станції — 10 (73), водозабори — 5 (39), котельні — 207 (533).

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати