Москва журналiстам не вірить
Між тим, АП послуговувалося фактажем власного репортера-очевидця, Рейтерс — відомостями російського незалежного військового агентства новин АВН. Окрім того, кореспондентка Рейтерсу Марія Ейсмонт сама була свідком боїв біля центру Грозного, що теж у свою чергу заперечується представниками російського командування.
Інформаційна війна в Росії, про яку «День» писав не так давно, в розпалі. Вигода Москви в замовчуванні правдивих фактів очевидна. Водночас закордонним ЗМІ, здавалося б, перекручувати інформацію не має сенсу. Проте як би не старався московський офіціоз замовчувати правду, вона так чи інакше випливає. А рідним загиблих від пафосних заяв Москви про свою всепереможну армію не легше...
ДО РЕЧІ
Учора вранці грузинські прикордонники у пункті Верхній Ларс на російсько-грузинському кордоні передали своїм російським колегам мешканця Макіївки Донецької області Володимира Полянського, який, за твердженнями грузинських прикордонників, підозрюється в участі у діях бандформувань на території Чечні. У той же день грузинські прикордонники передали звільненого з чеченського полону Артура Занагова, мешканця Кабардино-Балкарії, якого 5 вересня 1999 року було захоплено чеченськими бандитами у полон. Обставини появи Занагова у Грузії і його звільнення з чеченського полону поки що не конкретизуються, повiдомляє Iнтерфакс.