Події, які ледь не сталися
![](/sites/default/files/main/openpublish_article/20021227/4240-2-1.jpg)
НОВОРIЧНИЙ ВИПУСК НОВИН
За даними джерела, яке побажало залишитися невідомим, у 2002 році країна стала жити краще. Інформацію перевіряють.
За даними однiєї з обласних адміністрацій, у 2003 році Кабінет Міністрів проведе у Києві 78 виїзних засідань. * * *
Кабінет Міністрів зобов’язав банкірів переписувати номери всіх іноземних грошових купюр, які передають митникам як хабарі.
За підсумками парламентських слухань із питань культури опозиційним депутатам заборонили під час політичних дискусій плюватися нижче пояса.
Із 2003 року Україна використовуватиме в Інтернеті новий національний домен sbu. У разі виникнення технічних проблем при переході на новий домен користувачам рекомендують добровільно переслати всі текстові файли свого комп’ютера за адресою sbu@sbu.sbu.
Президент зажадав негайної відставки опозиції. Акція «Україна без опозиції» закінчилася встановленням двох наметових містечок — у місті Вашингтон та на офшорному острові Ялю, де, як передбачається, і розташовані головні резиденції противників царського режиму.
Українські оператори мобільного зв’язку скасували плату за вхідні телефонні дзвінки. Тисячі людей, які ховаються від вхідних дзвінків під землею, вперше вийшли на поверхню.
Країною прокотився страйк таксистів. Вони вимагають підвищення заробітної плати для своїх клієнтів.
Парламент одноголосно ухвалив рішення залишити прожитковий мінімум на рівні вартості трьох пляшок горілки. Розпочалася запекла дискусія про рівень прожиткового максимуму.
Після довгого пошуку причини парламент усе ж відправив у відставку голову Національного банку — в зв’язку iз сумним виразом обличчя національних героїв на грошових купюрах.
Начальник Управління по боротьбi зі свободою слова Васильєв заявив, що в його країні немає цензури, розпорядившись опублікувати цю заяву дослівно всім центральним ЗМІ.
Парламент підвищив податок на вогняну воду. З горя населення звело запаси алкоголю в країні до неоподатковуваного мінімуму.