«Спартак» дещо реабілітувався

Підсумки другого туру групових турнірiв Лiги чемпiонiв
02 жовтня, 00:00

Єдиною командою серед 24 клубів, яка не втратила очок після двох турів, виявився московський «Спартак», який взяв гору над мадридським «Реалом» — 2:1. Причому росіяни програвали у ході матчу, а всі голи було забито в останній чверті гри. Цей успіх дещо реабілітував спартаківців у очах болільників після нищівної поразки в останньому турі національного чемпіонату від ЦСКА — 1:4.

З інших результатів відзначимо перемогу торішніх суперників киян у підгрупі в Лізі чемпіонів — іспанської «Барселони» над датським «Брондбю». Причому обидва м’ячі (по одному в кожному таймі) у господарів поля забив 27-річний бразильський форвард Сонні Андерсон.

Група «А». «Аякс» (Амстердам) — «Порто» — 2:1 (0:0). Руді, 57, Літманен, 86 — Захович, 68; «Олімпіакос» (Афіни) — «Кроація» — (Загреб) — 2:0. Александріс, 21, Гогік, 80.

В Н П М О

1. «Олімпіакос» 1 1 0 4—2 4

2. «Аякс» 1 1 0 2—1 4

3. «Порто» 0 1 1 3—4 1

4. «Кроація» 0 1 1 0—2 1

Група «В». «Галатасарай» (Стамбул) — «Атлетик» (Більбао) — 2:1 (1:1). Окан, 19, Хаджі, 90 — Урсаіс, 17; «Русенборг» (Тронхейм) — «Ювентус» (Турін) — 1:1 (0:1). Індзагі, 27 — Скамелсруд, 69.

В Н П М О

1. «Галатасарай» 1 1 0 4—3 4

2. «Ювентус» 1 1 0 4—3 4

3. «Атлетик» 0 1 1 2—3 1

4. «Русенборг» 0 1 1 2—3 1

Група «С». «Спартак» (Москва) — «Реал» (Мадрид) — 2:1 (0:0). Цимбалар, 75, Тітов, 82 — Рауль, 66; «Інтер» (Мілан) — «Штурм» (Грац) — 1:0. Джоркаефф, 90.

В Н П М О

1. «Спартак» 2 0 0 4—1 6

2. «Реал» 1 0 1 3—2 3

3. «Інтер» 1 0 1 1—2 3

4. «Штурм» 0 0 2 0—3 0

Група «D». «Баварія» (Мюнхен) — «Манчестер Юнайтед» — 2:2 (1:1). Елбер, 11, 90 — Йорк, 30, Скоулз, 49; «Барселона» — «Брондбю» — 2:0 (1:0). Андерсон, 42, 85.

В Н П М О

1. «Барселона» 1 1 0 5—3 4

2. «Брондбю» 1 0 1 2—3 3

3. «Манчестер

Юнайтед» 0 2 0 5—5 2

4. «Баварія» 0 1 1 3—4 1

Група «Е». «Динамо» (Київ) — «Ланс» (Франція) — 1:1 (0:0). Шевченко, 61 — Верель, 62; «Арсенал» (Лондон) — «Панатінаїкос» (Афіни) — 2:1 (0:0). Адамс, 65, Кіоун, 73 — Мауро, 88.

В Н П М О

1. «Арсенал» 1 1 0 3—2 4

2. «Панатінаїкос» 1 0 1 3—3 3

3. «Ланс» 0 2 0 2—2 2

4. «Динамо» 0 1 1 2—3 1

Група «F». «Бенфіка» (Лісабон) — ПСВ (Ейндховек) — 2:1 (0:0). Нуно Гомеш, 47, Жоао Пінту, 77 — Роммендал, 70; ХІК (Гельсінкі) — «Кайзерслаутерн» — 0:0.