Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Скільки коштує iPhone і як зекономити на покупці

11 квітня, 16:21

Айфон – це один з найбільш популярних і дорогих смартфонів на ринку. Ціна на нього може здатися дуже високою для деяких користувачів, особливо порівняно з іншими смартфонами на ринку. Однак, чи коштує Айфон своїх грошей і чому саме така висока ціна?

Інноваційні технології

Перш за все, смартфон iPhone є одним з найбільш інноваційних і технологічно передових смартфонів на ринку. Кожен рік компанія Apple випускає нові моделі з оновленими характеристиками, які просто неможливо не помітити. Це включає покращення процесора, більш потужну камеру, більш яскравий дисплей, технології швидкої зарядки і бездротової зарядки, та інші оновлення. Так, на камери смартфону 14 покоління ви навіть можете відзняти професійний рекламний ролик чи короткометражний фільм. Ці гаджети виводять можливості мобільної техніки на абсолютно новий рівень та здатні замінити собою цілу низку пристроїв.

Крім того, вартість Айфона включає в себе не тільки собівартість його виробництва, але й величезні витрати на маркетинг і дослідження та розробку. Компанія Apple витрачає мільярди доларів на рекламу та просування своїх продуктів, а також на розробку нових технологій та вдосконалення вже існуючих.

Крім того, Айфон використовує виключно високоякісні матеріали, такі як скло і метал, які не тільки забезпечують довговічність смартфона, але і додають йому стильний зовнішній вигляд. Компанія Apple також працює над підвищенням екологічної свідомості, тому вона використовує вторинні матеріали, такі як перероблений алюмінієвий сплав для виготовлення корпусу Айфона. Це не лише модний тренд. Алюмінієвий корпус забезпечує надійний захист вашого гаджету і гарантує, що він не вийде з ладу передчасно. 

Скільки коштують смартфони від Apple?

На iPhone 14 ціна стартує від 29 тисяч і досягає близько 60 тисяч на флагманські моделі у максимальній комплектації (із накопичувачем на 1 терабайт). Але повірте – ці новинки коштують кожної витраченої гривні.

Чи можна якось зекономити при покупці? Так. В першу чергу потрібно обрати продавця із найкращою ціновою політикою, і в Україні це однозначно мережа магазинів Apple у Києві My Cloud Store. Це офіційний дистриб’ютор бренду, тому тут лише оригінальна продукція із офіційними гарантіями. Ви можете скористатись вигідною програмою розстрочки або обміняти свій старий телефон по Trade In, при цьому доплата буде точно відповідати різниці між ринковими цінами нового і старого гаджету. Більше інформації знайдете на офіційному сайті магазину або проконсультуйтесь у менеджерів особисто.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати