Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Блискавці в Африці не подобається футбол

31 жовтня, 00:00

Але якщо в ПАР обійшлося без жертв (глядачі багатьох телеканалів бачили цей випадок на власні очі), то в Демократичній Республіці Конго «небесне» втручання призвело до трагічних наслідків.

Удар блискавки вбив 11 гравців команди гостей, котрі приїхали на черговий матч національної першості до містечка Басонго, розташованого у провінції Касаї. Ще 30 осіб зазнали поранень й опіків. Проте найнеймовірніше й наймістичніше в цій трагедії полягає в іншому. Газета «Л’Авенір», яка повідомила про випадок, стверджує, що жоден футболіст команди господарів від блискавки не постраждав. Відтепер фахівці не знають що й думати про те, як могло статися подібне. Деякі з них схильні бачити в цьому черговий прояв потойбічних сил, віра в які неабияк сильна на «чорному» континенті.

Поки ніякого іншого свідчення цього фантастичного випадку не надходило, оскільки східні провінції ДРК перебувають в епіцентрі збройного конфлікту уряду й повстанців, який уже забрав сотні життів, повідомляє коресподент агентства ІТАР-ТАКС з Віндхука.

№209 31.10.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати