Перейти до основного вмісту

Від убивства Гонгадзе до тиску на Центр протидії корупції

або Про тривожні сигнали розвитку країни…
28 березня, 12:31

Про події-сигнали, за якими - тенденції руху країни, напишу коротко.

1. Поховали тіло Гонгадзе. Після 16 років (!!!) розслідування, розгляду в суді не знайдено і не засуджено замовника вбивства, який на волі. Дві Революції - Помаранчева та Гідності - не змінили злочинну правоохоронну систему Кучми – Януковича та корумповані суди. Виїмка документів у Центрі протидії корупції, як і ситуація в ГПУ, лише засвідчила, що ми рухаємося не в тому напрямі. Результатів розслідування вбивств на Майдані досі нема… Прикриватися реформою патрульної поліції, коли  МВС не реформовано як інституцію, далі вже не прийнятно.

2. Запізнілий публічний пост Яресько про готовність очолити уряд - як реакція на поразку після усвідомлення гри «багатоходівки». Новий уряд потрібен для стабільності, а не для монополії на владу однією партією чи адміністрацією. Про що окремо писала в пості про важливість наступного тижня.. Парламент до від'їзду Президента в США має сформувати уряд та проголосувати за відставку Шокіна, і бажано призначити гідного та професійного нового Генпрокурора, продемонструвавши реальність намірів щодо реформи ГПУ

3. Рішення БПП про позбавлення мандатів двох депутатів, як і проведений утаємничений з'їзд «Самопомочі», де після ухвалення закону про партійну диктатуру (3700) почистили списки кандидатів у парламент, за яких 2014-го проголосували громадяни, - лише підкреслило гостру необхідності створення справжніх партій в Україні.

4. З Херсона до Черкас, як із Кіровограда до Херсона, діставатися бездоріжжям довше, ніж долетіти до Нью-Йорка. Громади в різних регіонах чекають роботи влади в Києві, ефективності від місцевої влади (чимало скарг на низьку якість кадрів на місцях) та розраховують на кошти від держфонду регіонального розвитку. Потрібно відновлювати економіку, створювати робочі місця. Для цього має бути затверджено модель розвитку економіки, разом із експортною та стратегією залучення інвестицій

5. Керрі не відвідав Савченко під час свого візиту до Москви. Лише проговорив ситуацію з Лавровим. Прикро. Подивимося, що буде за два тижні...

6. Папа омив ноги біженцям. Процедура смирення. Таких кроків бракує нашим політикам. Хоча Папа розчарував зустріччю з КГБістом Кирилом.
Подвійні стандарти притаманні й церкві... Не можна служити і Богу і мамоні одночасно.

7. Вибори в Кривому Розі. Результат очікуваний після того, як «Самопоміч» спершу підтримала кандидата від Коломойського, за різними версіями, а тоді висунула Семена Семенченка, фактично мобілізувавши бабусь на підтримку Вілкула.  Після Революції Гідності Кривий Ріг було злито, бо тоді генпрокурор Махніцький та міністр внутрішніх справ Аваков не дали належної оцінки родині Вілкулів, причетній до відправлення «тітушок» на Майдан.

Якби Генпрокуратура та інші правоохоронні органи дали належну оцінку Вілкулам — і молодшому, який став народним депутатом від Опоблоку, і його батькові,  мерові, ми не мали б цих кандидатів.

Delimiter 468x90 ad place

Новини партнерів:

slide 7 to 10 of 8

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати